www.sudzibas.lv Lāči Par darbu un algām

Lāči - Par darbu un algām

Pašreiz SIA "LĀČI" Ražošanas daļas vadītāja ir Ieva Rozenberga (kādreizēja Latvijas Pasta izpilddirektore), kurai arī, savukārt, pieder algu nogriešanas iniciatīva SIA "LĀČI". Ja Jūs strādājat ražošanas cehos: vairumtirdzniecības cehā, maizes cepšanas cehā, konditorejas cehā (atsevišķi cepumu cehs un kūku cehs), tad Jūsu stundas likme būs 1.20 Ls/st, bet nakts maiņās - 1.80 Ls/st, bet, ja gribat, lai Jūsu stundas likme būtu 1.40 Ls/st, tad Jums vajag būt pēc izglītības konditoram/pavāram vai arī jāstrādā vairumtirdzniecības cehā pie ELOPACK jeb pie pakojamā aparāta, ar kuru arī vajag iemācīties pareizi rīkoties. Tātad, 1.20 Ls/st saņem konditora palīgi, cepēji, apkopējas un vairumtirdzniecības ceha darbinieki. Ja Jūsu stundas likme ir 1.20 Ls/st un Jums nav apgādājamo un Jūs nostrādājāt 16 maiņas (rēķinot, ka viena maiņa ~ 10 stundas (pusdienas un kafijas pārtraukums ir viena stunda, kuru esmu jau atņēmis), tad saņemsiet ~210 Ls uz rokas jeb summu pēc nodokļu nomaksas, bet, ja nostrādājāt 18 maiņas, tas saņemsiet 220 Ls.
Atklāti runājot, jo vairāk Jūs strādājat, jo mazāk saņemsiet. Ja Jūs labi strādājat, tad prēmija par 16 maiņām ir ~50 Ls, bet, ja nostradājāt 18 maiņas, tad prēmija ir ~30 lati!!! Nav jābūt labam matemātiķim, lai saprastu, ka SIA "Lači" ir algu "griesti" jeb citiem vārdiem sakot - ir noteikta robeža, cik Jūs varat saņemt. Un tas, ka Jūs strādājat kā "darba zirgs" - tas ir izdevīgi Lāčiem, bet ne Jums, jo Jūs par to nesaņemsiet cienīgu samaksu - tas ir viens, bet otrs - ļoti daudziem sākas veselības problēmas dēļ tā, ka vajag cilāt smagus maisus, mucas, podus; Jums ar laiku sāks sāpēt kājas, jo slodze uz kājām ir pamatīga (atkarībā no tā, kurā cehā Jūs strādāsiet). Ja ir ļoti lieli pasūtījumi, kuru laikā trūkst darbinieku, tad Jums nāksies strādāt pat bez kafijas pauzēm, bet, ja strādāsiet kūku cehā, tad pa nakti Jums vispār nebūs iespējas aiziet paēst un kafiju dzersiet cehā starp darbiem. Tāpēc iesaku padomāt pirms nākt strādāt uz Lāčiem, jo pati Irita Vimba (personāla daļas vadītāja) par ražošanu maz ko zina, un, ja arī zinātu, tad visu patiesību Jums nestāstītu tikai tāpēc, ka SIA "Lāči" pēdējo laiku trūkst darbinieku, un darbā pieņems katru, kas tikai vēlēsies strādāt, jo nav kam strādāt!

!!! Esiet uzmanīgi, kad stāsīties darbā, jo Irita Vimba (personāla daļas vadītāja) dod aizpildīt anketu, kurā no Jums tiek prasīta: tautība, dzimtā valoda, ģimenes stāvoklis un, vai ir bērni. Atcerieties to, ka darba devējs nedrīkst Jums prasīt šadu informāciju, tas ir aizliegts ar likumu!!!

Neesiet vienaldzīgi, rakstiet, dalieties ar pieredzi, jo, iespējams, tikai tā mēs varesim brīdināt apkārtējos un pašu valsti par nepilnībām mūsu pašu Latvijā!

J

K kurmiks3 01.08.2013

Ja Juus, to kas notiek Latvijaa sauciet par nepilniibaam, tad tas kas notiek SIA "Laci"ir vienkaarsi dziives siikums.Vajag
skatiities globaalaak, tad redzeesiet, ka Latvija saakotneeji virzaas nepareizaa virzienaa.

M mortal 02.08.2013

A es atkal domāju ka Lāči ir uzņēmums ar labu reputāciju, bet ja viņi tā diežām rīkojas ar saviem darbiniekiem, sāku apšaubīd vai vispār iegādāties viņu produkciju.
Nesaprotu, kā uzņēmējiem nav kauna maksāt tik mazas algas?

C cielavina192 19.08.2013

Man pat ir doma iet projam no Lachiem, jo vadiba doma, ka darbinieki var visu izdarit... Nav kam reali stradat, bet veikaliem piedava dazhadas akcijas, lai tik njem Lachu produkciju, bet vadiba jau nedoma par to, ka trukst darbinieku, lai varetu reali izpildit pasutijumus, tapec ari raujamies melnas miesas... Veseliba zud, bet naudas ka nav, ta nav!!!

A alizey 28.08.2013

varbūt kāds zin kā ir biroja darbiniekiem..?

attieksme, algas...

O opuspro 31.08.2013

Gribi buut vergs naac un straada Sia "Lāči"
ne godigu darba apriikojuma, ne apastaakllu!
vaig tik kadu kas ar pletni iesit, un kliedz straada vergs.

P pops 31.08.2013

beskauniga valdiba, beskaunigi darbdeveji .

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.

M Mairis Rozentāls 18.09.2016

Es zinu ka tas ir strādat Lāčos, tur tevi nodzīs vēl trākak ka zirgu, un atalgojums bus mazs. Jā kāds apsver domu iet tur strādat, es jūms silti iesaku pamēklet lābaku darba vietu.

B bBOMBER 03.11.2016

MURGS!Saimniekam jaizkrata tas midzenis.,,,nevar gulet jamaina attieksme pasam ko grib...redzet no sava darba,Skudrinas daudz strada ilgi un pacietigi un sistema ir laba Pozitiva attieksme veido labus rezultatus . Ka var but laimigs dar=stradajosais darot sev patikamu darbu tados paverdzinasanas apstaklos.Es savu izveli izdariju jau agrak,atteikties no sada darba piedavajuma ,ar naiziti nevar iebarot darba intervijas realitate ir citada.....mani specialistu sava amata ar kategoriju gribeja pazeminat par skirotaju Kada klasifikacija ir kadru atlases meniderim .ar ti nejedzigu attieksmi pret mani kad nosaucu stundas tarifu ko man maksa firma pr stundu mostradata darba ar manu klasifikaciju amata,,,,,,saka kliegt. nu ko vel talak,,,,,kautka savacas noteloja laipno izradija konditorijas vietu un smuki atvainojas pat to ka pirmdien pazvanis..,,,,,mana atbilde ...nesatraucos par bamatteikumu atrodos darba attiecibas un mekleju sev attiecigu darba deveju manai specialitatri,pieredzei .

B bBOMBER 03.11.2016

Atvainojos par kludam un teikumu salikumu. Aar cienu,BOMBERS.