www.sudzibas.lv Lāči Maizes kvalitāte

Lāči - Maizes kvalitāte

Kā jau parasti, savam mazajam, 1.3 gadus vecajam dēliņam iegādājos "lāču" ogu maizi (runa iet par atgriezumiem) . Par cik ir tik maziņš, riekstus vienmēr ņemu ārā, pirms dodu pašu maizi.

Šoreiz nācās piedzīvot pamatīgu šoku un vilšanos.

Izņemot riekstus pirmajai šķēlei, viss bija kārtībā. Ņemot ārā riekstus otrajai šķēlei (galam) , nodomāju, ka ar rokām to darīt pārāk ķepīgi un labāk to darīšu ar zobiem. Liels bija mans pārsteigums, kad dzirdēju šņirks un bija dīvaina sajūta.
Paskatījos, maizē iecepts vesels rieksts ar visu čaumalu!
Uzreiz galvā raisījās dažādas domas - kas būtu bijis, ja mazajam dotu maizi ar visiem riekstiem?

Mīļie vecāki, nepērciet saviem bērniem šo maizi! Esiet saudzīgi pret viņu veselību, bet, ja pērciet, tad, lūdzu, pirms dodiet savām atvasēm - pārbaudiet to, lai nerastos nekādi riski bērna veselībai.

Mēs šo maizi vairs nepirksim. Ļoti žēl, ka šāda situācija, jo tā praktiski ir vienīgā maize, ko bērns ēd.

D

Komentāri (15)

N Noboby 28.08.2020

Tu laikam esi viena no tām dīvainajām mammām.

Kas pie velna ir 1.3 gadi? Cik tad Tev ir? 30.7? Varbūt 20.5?

Manuprāt ka vispār nevajadzētu pirkt tādu maizi kur Tev vēl pašai jāmakšķerē ārā sastāvdaļas. Labāk ka riekstu maizei ir rieksti nevis izdabātu tikai tavam bērnam un neliktu vairs tos. Ja tik ļoti gribēji maizi ar visādiem augļiem un bez riekstiem, būtu labāk pati izcepusi. Par tādu naudu kuru maksā par lāču maizi, būtu izcepusi 20 banāna maizes

D Dana ... 28.08.2020

Var redzēt, ka Jums viss ir vienalga. Šeit neiet runa par bērna vecumu, bet gan par to, kas ir maizē iekšā.
Kaut vai pieaudzis cilvēks ēd maizi, bet riekstiem ar čaumalām tur nav jābūt!
Ja Jums nav ko komentēt, tad nekomentējiet vispār vai arī izprotiet raksta būtību. Dīvains esiet Jūs pats, ja atļaujaties rakstīt tādas lietas vēl pie tam nenosaucot sevi vārdā un uzvārda. Tikai gļēvie tā dara, ka komentāros "aprej" citus

Klients45566 28.08.2020

Tu esi vienā no tām mātēm ja že mat
Kurai aiz bezdarbībā nav ko darīt
Firma nebakrotes tāpēc ka tu vienā nepirksi citi 10 cilvēki pirks.

D Dana ... 28.08.2020

aprej bez pamatota iemesla

Perons skaidrā 28.08.2020

Sākumā izklausījās, ka sūdzība būs par to ka tas nu jau 1.305 gadus vecais bērns ir vegāns, ar alerģiju pret riekstiem un nepanes glutēnu, un mamma karena pieprasa runāt ar galvenā beķera galveno reģionālo menedžeri.

D Dana ... 08.09.2020

Jebkuram ir skaidrs, ka tiem, kas nepanes glutēnu miltēdienus nedrīkst dot, tajā skaitā maizi. Tāpēc, Jūs neesiet informēts, kas ir glutēns.

Klients45566 28.08.2020

Kur tavs vārds uzvārds?

Jimmy Darling 28.08.2020

Ražošanas fabrikā viss var gadīties, no braķiem neviens nav pasargāts, nākamreiz vienkārši jāpievērš lielāka uzmanība un jūs vienalga ņemat tos riekstus ārā.

D Dana ... 08.09.2020

Liels paldies. No visiem citiem negatīvajiem komentētājiem Jūs esiet vienīgais, kurš saprot lietas būtību un neraksta to, kas nav.
Raksts bija domāts tā, ka visiem ir jāpievērš uzmanība un Jūs vienīgais to sapratāt. Arī, ka kļūdas var gadīties ikvienam.
Patīkami, ka šādā situācijā ir arī kāds komentārs, kurš neaprej rakstītāju, jo, ne jau aiz neko darīt tiek likts šajā portālā raksts.

Džozefīne 28.08.2020

Viens riekstiņš trāpījās, tiešām pamatīgs šoks. Ja tāpat, jebkurā gadījumā, ņem tos ārā, tad kur problēma? Izņēmi un iedevi bērnam. Tā mēdz notikt, neko šokējošu te neredzu. Arī precē bez riekstiem var kāds rieksts trāpīties. Pārlieku jūtīgi cilvēki.

Ādolfs_Hitlers 29.08.2020

Nu pizģets vienkārši. 😂

Vagons Komā 29.08.2020

Es gāju pa ielu un atsito kāju, jo asfaltâ bija neliels cinis, tad bija Kojusalas ielā, tur vienā vietā uz gājēju ceļa ir 2 cm liels paaigstinājums. Tur steidzami ir jâtaisa remonts, savādāk daudziem būs jāiziet cauri tām šausmīgajâm sāpēm, kam man.

M Maris Ziverts 29.08.2020

Butu kaut manikiru uztaisijusi pirms likt tas bildes sheit! Pretiigu uz tadam rokam skatities kur nu vel mileties! Vemiens nak!

D Dana ... 08.09.2020

Jau iepriekš atvainojos par savu komentāru, Māri Zīvert, bet vai pats maz apjaušat, ko uzrakstījāt? Izsaku Jums visdziļāko līdzjūtību. Vai tad nezinājāt, ka ar rokām nav jāmīlējas? Iznāk, ka Jūs īstu tuvību tā arī nemaz neesiet baudījis, ja jau esiet mīlējies tikai ar rokām (nezinu vai runa iet par Jūsu rokām vai kādas citas personas rokām-tas lai paliek Jūsu ziņā). Tik tiešām pretīgi-visu laiku nobeigt rokās-tas tā sanāk pēc Jūsu rakstītā teksta.
Vēlreiz atvainojos par savu komentāru.

н НеКариньш 08.09.2020

Un pateik sējā bails? Vai jums, latvieši pieņemts čukstet aiz muguras?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes