www.sudzibas.lv Lāči Kvalitāte un garša zema, cena mega kosmisska

Lāči - Kvalitāte un garša zema, cena mega kosmisska

Braucot no atpūtas Kolkā uz Jēkabpils pusi mūsu kompānija ieraudzīja izslavēto Lāču maizes ceptuvi šosejas
malā,piestājām ...cenas kosmoss,maize neliels klaipiņš ļoti prasta un cena gandrīz 3 eiro,buljona pīrādziņi
ļoti negaršīgi,viss mega dārgs un garša un kvalitāte neatbilst īpašnieka izdaudzinātajās superjaukajās pašreklāmās pa TV,
Jēkabpilī pat Maksimā ar tās super zemo slavu konditorijas izstrādājumi miljons reizes garšīgāki,nekad tur nestāšos tas ir 100 %

O Oskars1241 14.08.2017

Nenoliedzami cenas ir ļoti lielas, taču salīdzinājums ar maksimu manuprāt ir aplams.
Viss ko esmu pircis (iegriežamies varbūt reizi 2 - 3 mēnešos) ir bijis tiešām gards, bet tik un tā cena šķiet pārlieku liela. Grauzdiņi par padsmit eiro kilogramā ir absurds.