www.sudzibas.lv Lāči Krāpšana

Lāči - Krāpšana

Facebook.com lapā lāči savā grupā bija pievienojuši konkursu, kurā arī es piedalījos un šodien arī uzvarēju ar vēl dažiem cilvēkiem. Lai saņemtu balvu lika piereģistrēties adresē kur prasa kartes datus. 5 dienas par velti, par reģistrēšanos 1$ un turpmāk 12,99$/mēn. Tātad tas vairs nav konkurss. Neuzķeramies.

08.11.2021

B

G gadalaiks 08.11.2021

Šī tak ir acīmredzama krāpšana, teksts ar gramtikas kļūdām, maksājumi dolāros nevis Eur, posta īpašniekam ne latvisks/krievisks uzvārds - LĀČI ar šo nekāda sakara nav - vnk izkrāpa kartes datus un novilks no jums līdzekļus. Atslēdziet nekavējoties!

A aicis24 09.11.2021

Kā var būt tik akli cilvēki un neredzēt krāpniecisko adresi, kurā liek ieiet un piereģistrēies.

P Pircejs.1 12.01.2022
Darbu beidz pirms darba laika

Iegāju lāču veikalā, t/c ARCADA(nometņu61) kurš strādā līdz plkst.20:00 un plkst 19:40 man pasaka, ka jau kase ir noņemta. Lieliski. (12.01.2022.)

S Sudzibas.lv Admin 31.01.2022