www.sudzibas.lv Lāči Klienta kartes atcelta nebrīdinot

Lāči - Klienta kartes atcelta nebrīdinot

Pagājušajā gadā Lāču veikalos tika laipni izsniegtas klienta kartes, ja pirkums bija lielāks par 10 LVL. Kartē ir skaidri un gaiši rakstīts, ka " šī karte dod iespēju iegādāties Lāču produkciju ar atlaidi 15%" visos Lāču veikalos un kafeinīcā uz Liepājas šosejas.

Liels bija mūsu izbrīns, kad apmeklējot veikalu šogad, izrādījās, ka šai kartei vairs nav nekādās nozīmes. Tagad solītās atlaides uz visiem Lāču produktiem vietā, darbojas tika atlaide uz AKCIJAS precēm. Un tāda prece ir piemēram, veca maize un nepopulāri produkti, kuriem beidzas termiņš.

Sajūta bija nepatīkama un secinājums ir viens: īpašnieka alkatībai nav mēra sajūtas. Ja reiz ir klienta karte radīta, tad solījumi jātur! Lāču gadījumā izskatās, ka Normundam Lācim palika vienkārši žēl tās atlaides...

Ar mums kopā bija arī mūsu ārzemji viesi. Viņi bija ļoooti pārsteigti par šādu attieksmi un teica, ka vairāk šeit neiepirksies.
Pēc tādas attieksmes, Lāču maizi vair negribas pirkt ne viņu veikalos ne arī lielveikalos. Tagad pirksim citu " īsto" rupmaizi. Piemēram " Ķelmēnu rupmaize " : lielisks produkts, labi garšo, un ir lētāks par Lāču maizi.

D