www.sudzibas.lv Lāči Cena ABSOLŪTI neatbilstoša kvalitātei :(

Lāči - Cena ABSOLŪTI neatbilstoša kvalitātei :(

Jāaaaa, nu tas tiešām bija piedzīvojums...respektīvi - braucām mājupceļā no Liepājas un nolēmām papusdienot "Lāčos" (Liepājas šosejas 12.km)...jā, tajos pašos, kuri cep to tiešām ļoti garšīgo maizi (viņiem tur ceptuvei blakus kafejnīca)...mūsu izvēle "krita" par labu "Lāčiem", jo kā ne kā iestāde ta zolīda un maize tiešām garšīga! Tātad - gaidījām minūtes četrdesmit, lai gan bijām vienīgie pa visu to viņu kafejnīcu un tā bija parasta otrdienas pēcpusdiena, atnestais ēdiens bija gan vizuāli, gan visādi citādi absolūti nebaudāms, kā arī ne gluži atbilstošs ēdienkartē rakstītajam...piemēram - maltas vistas gaļas veltnītis ar baravikām sastāvēja no labi ja trīs baraviku gabaliņiem, bet pārējais bija !!!RUPJOS!!! gabalos sagriezts speķis!!! Un vēl ne līdz galam izcepts tas viss kopums bija!!! Un svaigu dārzeņu salāti...uiiiii...sastāvēja no vakar grieztiem gurķiem un paprikas, ledusskapī nostāvējušiem, nedaudz apžuvušiem un servētiem TIEŠI no ledusskapja...respektīvi - ledusauksti!!! Un šķivis nebūt nebija nedz piepildīts, nedz kaut mazliet bija piedomāts pie noformējuma..:( BET- vispatīkamākais, protams, bija rēķins, jo izrādās, ka otrais ēdiens, kurš maksā LVL 4, 45 sastāv tikai no tā gaļas gabala!!! Tie viņu apžuvušie salātiņi skaitījās piedeva un maksāja vēl LVL 1, 45!!! Nemaz nerunājot par vārītiem, ceptiem kartupeļiem, kas izskatījās kā mikroviļņu krāsnī uzsildīti un maksāja ne mazāk!!! Ārprāc...vēl jo vairāk tas bija pārsteigums tā iemesla dēļ, ka ēdienkartē, zem ēdienu nosaukumiem, rakstīts, ka piedevas pēc Jūsu izvēles...normāls ierindas cilvēks to saprot, ka piedevas ir cenā!!! Nju es atvainojos - par !!!LVL 7, 50!!! var paēst normālā, zolīdā vidusmēra RESTORĀNĀ Rīgas centrā!!! Un tā bija TIKAI kafejnīca! Ā, un arī kafiju, kura tika pasūtīta balta, atnesa melnu :((( Mēs tiešām bijām ļoti, ļoti, ļoti vīlušies..:( ES TEŠĀM NEREKOMENDĒJU ŠO IESTĀDI PUSDIENOŠANAI!!! CENA IR !!!ABSOLŪTI!!! NEATBLSTOŠA KVALITĀTEI!!! Secinājums - "Lāčiem" viennozīmīgi ir jāpaliek tikai pie maizes cepšanas, bet tā bodīte, kas saucas kafejnīca "Lāči", ir steidzami jāklapē ciet!!!
Ar cieņu,
satracinātā pusdienotāja.

I I............. 06.08.2010

Esmu ēdusi lāčos vienu reizi. Ņēmām tikai zupu. Es soļanku, meita dārzeņu piena. Domājām maizi neņemt lai lieki pa bargo nepieskaita. Bet mums par pārsteigumu maize bija bezmaksas un atnesa veselu groziņu ar dažādām maizēm, nu mēs to nevarētu apēst gribēdamas. Zupas bija garšīgas un apkalpošana nelikās lēna. Zupu jau negatavo katram indibiduāli, varbūt tāpēc. Iespaids palika labs.

N non_existent 24.08.2010

es ar tur vienreiz pabiju un jāsaka, ka pirmo un pēdējo reizi, pasūtījumu gaidījām pusotru stundu manuprāt, tikmēr ēdām maizi, ko atnesa pirms tam un dzērām sulu..nu ja tik ilgi jāgaida, nu ziniet, tas jau par traku, lai arī cik daudz klientu vienlaicīgi būtu..tad lai ņem papildus personālu vai samazina vietas kafejnīcā, nevis galdiņi salikti pa pilno, bet apkalpot nepaspēj..man tas kā klientei neinteresē, ka pavāri/viesmīļi netiek galā..par ēdiena kvalitāti gan neatceros, ka būtu kaut kādas pretenzijas bijušas, varbūt tas tāpēc, ka bijām tik ļoti izbadējušies, ka bijām gatavi da jebko apēst..

+ +36 24.08.2010

Babītes pagasts?

K Kristīne 20.10.2010

Lielā vilšanās par lielveikalā Alfa Lāču veikalā Maizes pilsētā vakar nopirktajiem produktiem. Manis nopirktie produkti bija nekvalitatīvi un es pat apgalvotu - veci.
Pirku mūsu ģimenē tik ļoti iecienītos cepumus Mandeļu trīsstūrīšus un pīrādziņus. Zinu kā šie produkti garšo, kad ir svaigi, jo esmu pirkusi tos Lāču veikalā Babītes pag., ģimene par tiem ir sajūsmā. Vakar nolēmu nopirkt tos Lāču veikalā Maizes pilsēta kā sveramos, liela bija mana vilšanās, cepumi bija veci - sažuvuši un tāda sajūta, ka pat vecuma smaka. Sākumā domāju, ka es kaut ko jaucu un viss ar tiem cepumiem kārtībā, bet, aizvedot mājās, arī ģimene teica lielo fui. Nopirktie pīrāgi likās cepti vai nu ļoti agri no rīta, vai pat naktī, jo par svaigiem tos nosaukt nevarēja. Žēl, ka nepaņēmu pirkuma čeku.
Žēl nevis par iztērēto naudu, bet gan par to zaudēto pārliecības, gandarījuma un prieka sajūtu, kas bijusi vienmēr, iepērkoties Lāču veikalos.
Ļoti ceru, ka man tas bija tāds neveiksmīgs gadījums, un ar produktu kvalitāti Lāčiem viss ir vislabākajā kārtībā.

W Wanda 29.07.2015

Pirms pāris nedēļām bijām "Lāču " pusē. :) Protams, iegājām, jo gribējās gan ēst, gan nopirkt kādu jauku maizīti mājām. Pasūtījām ēdienu, izprašņāju diezgan smalki par visām niansītēm un sākām gaidīt. Gaidīšanas laiks varētu būt pieņemams, apmēram pusstunda, tikmēr apskatīju veikala sortimentu un izvēlējos ko nopirkt mājām, pašu pirkšanu gan atstājot uz vēlāku laiku, jo ar pilnu vēderu iepirkties ir ekonomiski izdevīgāk, tas jau sen ir pierādīts. :D
Otrais ēdiens mazliet apbēdināja, jo par to cenu gribējās mazliet kvalitatīvāku. OK, man vēl uz šķīvja bija ciešama gaļiņa, bet vīram tā nepaveicās - ļoti sausa un cieta. Deserts mūs sarūgtināja visvairāk. Vīrs izvēlējās zemeņu zupu ar rupjmaizes saldējumu, kas izrādījās uz plombīra uzbērta cieta, it kā sadegušas rupjmaizes smelte. Es biju izvēlējusies rupjmaizes kārtojumu, un vēl speciāli noprasīju, vai tā būs īsta, sulīga rupjmaize vai tikai sausa, kā rīvmaize. Saņēmu atbildi, ka īsta, mīksta rupjmaize. Diemžēl, man glāzē atradās lērums skābas zaptes, mazliet biezpiena masas un tie paši sausie rupjmaizes milti, kas vīram uz saldējuma. Biju ļoti apbēdināta! Zinu, ka tur ēst vairs negribēsies... :(
Taču veikaliņš gan ir jauks. Nopirkām jauno biešu maizīti, rupjmaizes trifeles un lērumu īpašo "Lāču" grauzdiņu; tie ar tomātiem ir IDEĀLI!
P.S. - Ja vēlaties nogaršot īstu rupjmaizes kārtojumu - brauciet uz Bucefālu Siguldā. Fantastisks!!!

K Karīna Gajevska 04.05.2016

Kafeinīca Lāči pārsteidza ar pretīgu uzņemšanu. Mēs tur nosēdējām 30 minūtes un neviens no apkalpojošā personāla nepievērsa mums uzmanību, respektīvi, ēdienkarti nemaz neredzējām. Bet par šo laiku labi dzirdējām, kā citi klienti nāca ar sūdzībām un pat atgrieza atpakaļ pasūtītās porcijas. Oficiantes tik skraidīja mums garām un izskatījās ļoti neapmierinātas, dusmīgas, ar visu savu izskatu rādīja apkārtējiem: Ko Jūs te vispār atnācāt? Pārsteidz tas baigais uzraksts uz sienas: Mēs esam stipri ļaudis! Jā, mēs stipri, kad vienkārši klusējot paciešam šādu pretīgu attieksmi...!!! Laba maizīte, bet kafeinīca vienkārši Fūuuuuuuuuuuuu! Klopējiet to, lūdzu, ciet!!! Vienkārši kauns par tādu biznesu!