www.sudzibas.lv Lāči Attieksme pret pircēju

Lāči - Attieksme pret pircēju

23.11.2019 mana 11 gadus vecā meita Lāču veikalā Spicē vēlējās iegādāties konfektes. Kā izrādās, brīdī, kad viņa izvēlējās, ko pirkt, es viņai piezvanīju un meita, protams, man atbildēja. Pēc telefonzvana pārdevēja pārbaudīja meitas kabatu saturu un nokomentēja, ka vispirms vajagot samaksāt un tikai tad runāt pa telefonu. Pretīgi. Vai tiešām katrs bērns ir jāuzskata par zagli? Un ar kādām tiesībām kaut kāda sieviete apgrābsta manu bērnu un apvaino?! Kāda gan ir šī uzņēmuma kultūra, ja, pēc noklusējuma, bērnā saskata nevis pircēju, bet tikai mazu, nelietīgu zaglēnu?

23.11.2019

N Noboby 23.11.2019

Tā ir latviešu tauta kur visi zogam viens no otra un brīnāmies ka visiem visi riebjas

BondsBonds 24.11.2019

Tā ir tava krieviskā interpretācija.

Cūkurgailis 23.11.2019

"Lāčiem" otrs nosaukums ir "Skauģi"

Pacco_al 25.11.2019

+10

"Kāda gan ir šī uzņēmuma kultūra, ja, pēc noklusējuma, bērnā saskata nevis pircēju, bet tikai mazu, nelietīgu zaglēnu?" - varbūt šeit tomēr nav runa par uzņēmuma kultūru, bet tā saukto pircēju kultūru. Un jums jau nu vislabāk jāzin ko esat izaudzinājuši.

BondsBonds 24.11.2019

Varēja izdarīt skarbāk, piezvanīt apsardzei, pateikt, ka nozaga, un tad visu atbildību nestu Jūs kā vecāks. Dodu uzslavu darbiniecei, kas saprotot bērna situāciju, mēģināja to atrisināt.

D DidzioLV 26.11.2019

Da 100% ka šīs bērns speciāli ielika kabatā, tipa nu nejauši tā sanāca, mamaša piezvanīja utt. Jo izglītots bērns neliks nenopirkto preci sev kabatā, bet atstās uz plaukta vai pie citām precēm, lai paceltu klausuli, parunātu pa telefonu... un pēc tam atkal paņems nenopirkto preci no letes un aizies pie kasieres, lai samaksātu par to. Tāpēc jautājums mamašai - cik labi izglitōta ir tava atvase? Kauns!

P Patriks2011 25.05.2020
Krāpšana

En nopērku avenes baltajā šokolādē ar burbonas vaniļu un iepakojums ir tik liels bet tās saturs ir ļoti mazs tātad liela paka maz ko ēst un vēl maksāja4€ un tur ir 3 bumbiņas tas nav godīgi!
TĀ IR NAUDAS KRĀPŠANA!

P Patriks2011 23.05.2020