www.sudzibas.lv labsdarbs.eu izpildītos darbus - konsultācijas un pakalpojumus NEAPMAKSĀS - noformē kā piedalīšanos konkursos

labsdarbs.eu - izpildītos darbus - konsultācijas un pakalpojumus NEAPMAKSĀS - noformē kā piedalīšanos konkursos

SIA "Eco Gen" kopā ar labsdarbs .eu noformē konkursus uz vakancēm, lai risinātu projektēšanas un citus jautājumus, solot ņemt darbā... Praktiski visi risinājumi tiek pieprasīti digitāli nosūtīt, solot slēgt darba attiecības ar "uzvarētāju". Un paralēli tiek izsludināti jauni konkursi uz šo pašu vakanci.
Secinājumi, ka nebūs darba attiecību pēc datu saņemšanas no potenciālajiem kandidātiem. Tā jau tagad darot. Neiesaku piedalīties šajās afērās kā darbu izpildītājiem - konkursa dalībniekiem.

P

P Peteris 04.06.2011

Tas pats bija ar Ecogen sagādes daļas vadītāja vakanci, krāpšana, lai sakārtotu ISO sistēmu...

P partizans80 01.03.2013

Nu tas ka atlases kompānija varētu solīt pieņemt darbā tas gan jau izklausās kaukā jocīgi bet bēl jocīgāk ir tas ka cilvēks var tam noticēt un ja tiešām notic tad tādu cilvēku pat pa sētnieku nevar laist strādāt, mazums noticēs ka šoruden lapas kokiem nekritīs lejā :D a tas ka tiek paralēli meklēti citi kandidāti ir tikai normāli jo nevajag domāt ka jūs esat pats labākais un atlases kompānijas uzdevums jau ir atrast vislabāko no pēc iespējas lielāka pretendentu skaita. Man personīgi ir ļoti labas atsauksmes par šo uzņemumu jo viņi vienkārši kartīgi pilda savu darbu un tas ka atlases ir stingras ir pat ļoti labi. domāju ka firmas kurām ši firma ir atradusi darbiniekus galīgi nesūdzas.
a kas attiecas uz tekstu: " Neiesaku piedalīties šajās afērās kā darbu izpildītājiem - konkursa dalībniekiem." tikai liecina par cilvēka metodēm ar kādām vinš ir pieradis darboties...

ar cieņu darba meklētājs