www.sudzibas.lv Labasvirtuves.lv /Capital Home Nekompetenti darbinieki, prece neatbilst cenai

Labasvirtuves.lv /Capital Home - Nekompetenti darbinieki, prece neatbilst cenai

"sadarbība" ar šo uzņēmumu bija ilga un mokoša. Solīto 4ned. Laikā (info mājaslapā nomainīt uz 6-8ned šobrīd) , virtuves mēbeles saņēmu pēc 8ned. Sis noteikti nebūs uzņēmums, kas veiks nomērīšanu, pasūtīs visu nepieciešamo un bez stresa piegādās un uzstādīs jums virtuvi. Esiet gatavi visu 10 reizes pārbaudīt, kontrolēt. Tāda sajūta, ka esošie darbinieki neizprot savu darbu un, nav ne jausmas, kādu preci piedāvā. Serviss 0!
No pasūtījuma pirmās dienas, līdz saņemšanas dienai, tika pieļautas daudz kļūdas, paviršības. Lieki piebilst, ka virtuves fasāde vizuāli atšķīrās no katalogā piedāvātās un atvilknēm nebija iestrādāta "bremžu sistēma", lai gan darbiniece apgalvoja, ka būs iestrādāta. Vidējas klases mēbeles, nesaredzu nekādu vācu kvalitāti, cena neadekvāta šādām mēbelēm.