www.sudzibas.lv Labais Veikals Gan krāpšana, gan slikts serviss.

Labais Veikals - Gan krāpšana, gan slikts serviss.

Labais - mucenieku iela 26, kuldīga

neskaitāmas reizes iegriežos šajā veikalā, jo tas ir tikai minūtes gājienā no manas mājas.

Cenas superīgas, apkalpošana "so, so", bet pievēršat uzmanību čekiem. Ne reti vien būs jāsastopas ar izbīli, ka cena pie kases ne būt man tāda pati kā pie plaukta.

Tikai divi no piemēriem:

1) nav laika gatavot, paņemu big lunch (nūdeles) , cena plauktā 56 eiro centi, bet pie kases 75
labi, nesākšu celt brēku, bet pasaku, lai nomaina cenu zīmi.

2. Reize, 3. Reize, 4. Reize... Nopietni?

Vairākas dienas sūdzos par elementāru cenu zīmi, bet nomainīt to nevar?

Man tie centi neko nenozīmē, bet, nopietni? Kur ir vadība? Kā strādā it nodaļa, pārdevēji?

2) šodien paņemu alu un cena, tiekot līdz kasei, atkal uzaugusi? Šoreiz par 12 eiro centiem?

Īsumā, pavērojat savus čekus.

Me mego apmekletajs 24.09.2018

Big lunch? Nav laika gatavot?jādzer alus?griķi un normali makaroni top gatavi tikpat ilgā laikā kā big lunch.

Ja jau uz jūsu aizrādījumiem, par pareizas cenu zīmes nomaiņu veikala darbinieki nereaģē, tad visvienkāršākais un iedarbīgākais veids ir salasīt pilnu grozu ar šādām precēm un pēc cenas neatbilstības kasē, atstāt pie kases.
Atcerieties: pirkt preces nav jūsu pienākums, ja to cena norādīta kļūdaini!