www.sudzibas.lv Laba Sēta Pavirša montāža

AtrisinātaLaba sēta - Pavirša montāža

Neprot žoga perimetru nolikt pa asīm. Nevēlas pat paskatīties zemes ģenerālplānu. Šefs vārdā Otis klientus uzskata par muļķiem, kad viss salaists grīstē, pieprasa, lai saucam mērniekus.
ļoti neprofesionāla rīcībā. Kauns un negods. Neiesaku šo kompāniju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.02.2018

Uzņēmuma "Laba sēta" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C

O Otis Vanags 17.09.2017

Šefs vārdā Otis , tas esmu es, nekad neuzsāk darbus objektā kamēr nav saspraustas asis pa perimetru ( to veic jebkura sertificēta firma), kad tas ir izdarīts -tad tiek vēlreiz viss saskaņots ar pasūtītāju un uzsākti darbi, mana vārda un uzņēmuma nomelnośanai vajadzēja izvēlēties ticamāku iemeslu, neatceros ka kāds klients būtu neapmierināts ar mūsu paveikto darbu, ja tomēr Jums ir pretenzijas par mūsu produkcijas vai montāžas kvalitāti -tad esmu gatavs to izlabot, tikai sakiet kur