www.sudzibas.lv L.A SERVICE SIA Dr. Cīrulis ķirurgs

L.A SERVICE SIA - Dr. Cīrulis ķirurgs

Gribētu izstāstīt par savas mātes problēmu 17.02.2022 kurā notika ķirurģijas kabinetā pie daktera cīruļa. Manai mātei ir problēmas ar kāju, staigā ar kruķi šeit manai mammai paliek sliktāk un ārsts nosūta pie ķirurga, celis sāk pampt un ir nenormāla sāpes. Šodien ķirurgs ir pateicis, ka mātei vienkārši ir apnicis strādāt un viņai jāiet strādāt, jo cik tad var simulēt, nosūtīja uz d vitamīnu pārbaudi, kautgan šīs analīzes viņai jau bija veiktas, principā nekāda palīdzība nebija veikta. Interesē kāpēc šis ārsts strādā tur vēl jo projām. Es gribu teikt, ka neapstāšos tikai pie šīs sūdzības es iešu tālāk. Gribu teikt, lai cilvēki nepiedod saviem ārstējamiem ārstiem šāda veida uzvedību un kļūdas, mēs jau tā uzticam šiem cilvēkiem savas dzīvības un veselību. Un ārstiem nav pieļaujams pieļaut tādā veidā kļūdas.