www.sudzibas.lv “L un L” SIA zobārstniecība Slikta attieksme, valodas problēmas

“L un L” SIA zobārstniecība - Slikta attieksme, valodas problēmas

Vēlos brīdināt, par šo zobārstniecības klīniku. Slikta attieksme pret klientiem, slikts serviss, ārsti paši savā starpā risina savas problēmas, kamēr taisa zobus. Neizstāsta, kas tiks darīts ar manu zobu un kādi ir varianti, lai saglābtu zobiņu. Uzspiež tikai savu ‘pareizo’ vienīgo variantu, kā rezultātā, pēc tam aizejot pie citu pieredzējuša ārsta, tika konstatēts, ka man ir veikta nepareiza zoba ārstēšana, nepareizas zāles ieliktas un esmu pārmaksājuši daudzas reizes. Attieksme un serviss zemākajā līmenī. Nerunājot par ārstu kvalifikāciju.

M

Komentāri (8)

S sannas 13.11.2023

Neienāca prātā, ka tas "pieredzējušais ārsts " vienkārši arī gribēja nopelnīt?

Ingus Sapiega! Jūs negad nobijat pie manīm ka pacients!
Jūs zināt, ka es pefekti runāju latviski, un mana reputācija zobārstu lokā ir ideāla. Jūs uzrakstījat sūdzību par musu krapnieku ĝimeni, tagad par darbu, nākamais solis bus par suni?

Ingus Sapiega! Jūs NEKAD NEBIJAT pie manīm ka pacients!
Jūs zināt, ka es pefekti runāju latviski, un mana reputācija zobārstu lokā ir ideāla. Jūs uzrakstījat sūdzību par musu krapnieku ĝimeni, tagad par darbu, nākamais solis bus par suni?

A Al.firsov85 14.11.2023

Оу, как низко. Ингус Сапиега заключил договор о постройке дома Илоне Фирсовой. Заявленные работы выполнены не были, фирма на которую были переведены авансы Сапиега продал, чтобы её ликвидировали. После присвоения чужих денег Сапега посчитал свою работу выполненной. После того как Илона опубликовала это в интернете Сапиега решил таким образом мстить. Ни сам пациентом клиники ни каких-либо клиентов от него в L un L небыло. Довольно жалкий человек в общем. Как за мужика за него стыдно и противно. Не желаю никому с ним пересекаться ни в каких делах.

а Анжела 14.11.2023

Врач от Бога! Всегда комментирует лечение, разъясняет план лечения. Очень компетентный проффесионал! Очень человеческое отношение, всегда можно получить экстренную помощь!

E Elizaveta A. 14.11.2023

Такое ощущение, что вы не были в клинике, о которой пишете. Всегда особенно ценю, что доктор поясняет, в чем проблема с зубом, рассказывает план лечения и комментирует, что именно сейчас будет делать - никогда не чувствуешь себя в кресле брошенным или уязвимым. Доктор даже делает фотографии, чтобы показать этапы лечения! Очень важно, что при острой боли всегда можно обратиться, хоть между пациентами, но посмотрит и поможет. Мое счастье, что можно быть уверенной в качестве лечения и добросовестности врача. Понемногу вся моя семья перешла лечиться у Илоны Фирсовой, и я знаю, что мы в надёжных руках.

O Oskars Mavers 14.11.2023

"Slikta attieksme pret klientiem" - lūgums precizēt, pret klientIEM vai Jums? Diezgad dīvaini dzirdēt šadu komentāru par “L un L”, jo es personīģi ārstēju zobus tur un ārstu/māsiņu kvalifikācija ir ļoti augstā līmenī, ko viņi pierāda ikgadēji izējot kvalifikācijas celšanas kursus/seminārus un tt. Zobu ārstēšanas procesā man vienmēr izskaidro, kas notika, ka risinam un kādi ir ārstēšanas varianti un sekas. Šo zobarstniecības iestādi es vienmēr iesaku drauģiem un darba kolēģiem un vienmēr saņēmu pozitīvas atsauksmes.

PS Es domāju, ka pie pieredzējoša ārsta poliklīnikā vienmēr ir lētak

R Raivis1 14.11.2023

Man vienmēr bijusi tikai pozitīva pieredze ar "L un L".
Ilona ir ļoti saprotoša un profesionāla zobārste.
Ingus, zemāk krist vienkārši nav kur!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes