L. Berģītes ārsta prakse - Slikts serviss

Es, kā jau katra sieviete pirms krūts sonogrāfijas ir uztraukta par gaidāmo vizīti ginekoloģija! Reģistratūrā man pasaka, ka mans elektroniskais nosūtījums nav redzams, jo nedarbojas un man ir jāmaksā pilna summa, tā kā viņiem nav mana nosūtījuma, viņi mani satrauca līdz nervu lēkmei, tajā vietā, lai kaut kādi atrisinātu šo problēmu. Labi ka sazvanīju savu dakteri, kura man caur watsapu atsūtīja bildi ar manu nosūtījumu. Tad man ar sliktu redzi un satraukumu nācās pārsūtīt nosūtījumu, ievadīt jaunus telefona nummurus u. T. T. Kad beidzot 45. Min garumā tiku kabinetā uz vizīti biju tuvu pie nervu sabrukuma ar neziņu par rezultātiem. Vai tā būtu normāla attieksme pret sievieti, kura jau tā ir uztraukta? Un ja manā vietā būtu meitene, kas pirmo reizi apmeklē ginekoloģiju?

N

N NASKAA 15.05.2023

Un pēc visa šī satraukuma, vai spētu atkailināties!?

S Sīka2 15.05.2023

Tev pie cita ārsta ir jāiet.