Kvist SIA - Krāpšana

Strādāju šini uzņēmuma mēnesi, uzsākot darbu solija pirmo mēnesi ap 500 euro, tad darba samaksa paaugstinās līdz 700 euro. Nostrādājis ap 120 darba stundam saņemu atalgojumu 280 euro. Smieklīgi. Atalgojumu izmaksa, ka viņiem ir ērtāk, reāli nav iespējams nokontrolet cik esi pa nostrādāto dienu, nedeļu nopelnījis. Mēnesa beigas izsniedz atalgojuma lapiņu, kura vienmēr ir un bus zemāks atalgojums ka plānots. Izmanto bonussu sistēmu kura atkal viņiem ir izdevīga.

Vēlos informēt visus stradat gribētājus - šī nav īsta iestāde kur doties stradat.

Papildināts richard69 21.11.2017

Problemu nav iespejams atrisinat.

R

Работяга 21.11.2017

Un ko jus domajat? Jusu darbadevejam ir uzpilde menesi ne mazak 380h, jus 120 pastradajat un varat vakties atkal nva rindas bezdarbniekiem!