Kvist SIA - Krāpšana

Kad saku strādāt uzņēmuma Kvist, jau tad attieksme un algu izmaksa bija nesaprotama, uz doto momentu visstraujāk attbistošākaja uzņēmuma cilvēki strāda par minimālo algu, strāda ka gribi neko vairāk nopēlnit nespēj. Vai tas ir reāli ja menesi nostrādājot 240 stundas, taisot maina pa trijam četrām normam cerēdams uz super algu, bet Tev vispār neko nesamaksā, jo tas virsstundas strādājot tika partaisiti braku tukstoši. Loti cilvēcīga attieksme. Drīz uzņēmuma bus ofisa cilvēku vairāk neka strādnieku cehos, un visi ir radu radinieki, ka lai maksa cilvēkiem normālas algas ja nepietiks tukstosus ko kabatas likt priekšniecībai un neskaitamiem kvalitātes kontrolieriem kuriem par kvalitāti nav ne mazākas sajēgas. KVISTA darbinieks nav nekas, kad centies noskaidrot kāpēc alga ir tik neatbilstoši maza, viena atbilde, ja kas nepatik varti ir tur un neviens te ar varu netiek turets. Cerams ka pats firmas īpašnieks Sorens Kvists kaut kad uzzinās kas par čusku midzeni ir viņa uznemums Latvija, un ieviesis kartību tiekot no tiem alkatīgajiem bez kaunam vaļa. Jo reāli rodas sajuta ka viņi firmu grib nolaist pa burbuli, jo nevar uznemums stradat ar pelnu kad tik daudz materiāla tiek nokurināts, jo tiek ražoti braki tados kvantumos, ka murgos gruti tam butu pat noticet, bet tur tā ir realitāte. NEIESAKU NEVIENAM DARBU KVSITA, Jūsu pasu labad!

R

F Fu KVist 12.03.2017
Galgi garam algas

KVist ir galīgi garam liek tik strada 2 mainas un nesūda netiek maksāts , glupi paskatas un aiziet pro,