Kurzemes Sēklas - Kreisās sēklas

Nav jau ne pirmā ne otrā reize, kad 'Kurzemes sēklās' nopirktās sēklas neizdīgst vispār... vainu ja izdīgst, tad tikai viena sēkliņa. Savukārt Maksimā pirktās sēklas pa 9 saniņiem dīgst bez problēmām.

V

H he 13.05.2011

Nezinu kā ir ar Kurzemes sēklām, bet man tieši Maximā un Depo pirktās sēklas nedīgst.

P pieredzearsēklām 13.05.2011

Viss tak laboratorijā tiek pārbaudīts, katra partija, dīdzība protams arī. Gadās paši pārlej vai iekaltē, ja stādus audzē. Ja zemē bieži iesēj par dziļu, gadās putni izlasa, reizēm sapūst. Un tur nipričom ne Maxima, ne depo, ne citi... Ir gadījumi, kad vienam dīgst, otram ne...

R Raivitta 03.10.2015

Man vispār prikolīgi sanāca ar Kurzemes sēklām, nopirku skarainās asteres bet uznāca Ceļmallapas, un kāļu vietā uznāca kolrābji, salviju sēklas neuznāca vispār, tā kā secinājumus izdariet paši.

R Raivitta 03.10.2015

Man gadījās ļoti interesanti ar, , Kurzemes sēklām ''nopirku asteres skarainās uznāca Ceļteku lapas, Kāļu vietā uznāca kolrābji, bet salvijas 2 paciņas neuznāca vispār.