Kurzemes Gaļsaimnieks - Negodīga attieksme

13.10.21. Ap plkst.9: 15 piedzīvoju galējo netaisnīgu attieksmi Kurzemes Gaļsaimnieka veikalā, kas atrodas rimi telpās pretī Talsu autoostai. Pie ieejas veikalā stāvēja 1 iepirkumu groziņš, kuru paņēmu un gāju iekšā, izdzirdēju pārdevējas saucienu, ka veikalā drīkst atrasties 2 pircēji, apstājos, bet apmulsu, kāpēc uz mani kliedz, ja man ir grozs. Pārdevēja turpināja savu tekstu - kundze groziņu nav paņēmusi. Skatos - jā, pie kases stāv 2 cilvēki, vīrietis ar grozu un "kundze" bez groza. Uz visu šo situāciju atbildēju - tādā gadījumā kundzei bez groza jāiet ārā no veikala. Saņēmu atbildi - kā lūdzu? Atkārtoju iepriekš teikto, ko pārdevēja noignorēja un pievērsās "kundzei bez groziņa" ar jautājumu - ko jūs vēlējāties? Protams, ka šādu nekaunību netaisījos paciest un aizgāju uz pretī esošo rimi veikalu. Stāvot pie kases jau šajā veikalā, redzu kā Kurzemes Gaļsaimniekā iebrauc vīrietis ar rimi ratiem, viņam tiek aizrādīts, ka ar ratiem nedrīkst, jāņem groziņš. Tātad sanāk, ka pārdevēja ļoti cītīgi seko noteikumu izpildei, tomēr ir tādu "kundžu" kategorija, kuras ne tikai tiek ielaistas, bet arī laipni apkalpotas veikalā, kamēr pircējam ar grozu jāpagaida aiz strīpas...

P

L lalady 13.10.2021

Visādi var gadīties. Cilvēki no veikala uz veikalu pārnēsā tos groziņus (varbūt ne šoreiz), daudziem grūti izprast to, kas šeit notiek. Bet zīme gan ir pie katra veikaliņa, un pat vairākas, par to cik cilvēki drīkst atrasties veikalā un pats veikals arī nav nemaz liels, bet gan viegli pārredzams un var redzēt cik cilvēku ir iekšā. Pārdevējs ne vienmēr spēj visu izkontrolēt, pat, ja šķiet, ka jāapkalpo tikai divi cilvēki, tie divi cilvēki var nākt viens pēc otra, ka ir grūtāk izsekot visam līdzi. Protams tāpēc ir groziņi un brīdinājuma zīmes, bet ne visi tās redz.

MURAKAMI 13.10.2021

Pareizi. Jā "kundze" gados nomirs, kas tad dzivos Latvijā? Visi jaunieši vāc šampinjonus Īrījā un tīra podus priekš NATO kareivjiem Vācijā un sūta "kundzem" naudiņu, kuro viņi un terē šādos veikalos. Veikali maksā nodokļus, no nodokļiem rādās Valsts Bidžets.
Viss pareizi.
Jaunieši, uzgaidīsiet.
Bio-atkritumiem izlaizīs pakaļas, tad jūsu kārta.

#sarcasm

AEW 13.10.2021

Skat, tie saucāmie bio-atkritumi aktivizējās. Liek mīnusus. xD

Good Intentions 13.10.2021

Nevajag ņemt galvā.

Z zoja coja 25.10.2021
Bojājums

25.10.2021. Iegādājos vecu svaigu cūkgaļu, jau ar smaku, pirku 2 gabalus 1 bija ne pirmā svaiguma, 2 smirdēja!