Kurzemes Gaļsaimnieks - Krāpšana

Sveiki, gribēju bridiņāt cilvēkus kuri grib nodot lopus, jaunlopus KURZEMES GALSAIMNIEKAM, pārliecinieties par samaksu veidu., jo sākuma viņi saka ka lopus pieņiem dzīvsvara 0.9€kg un maksa ka dzivsvara, bet reāli samaksa ka izkauta par kg. Ome nodot viniem savu govi un viņi samaksa 172.32 €. un pasaka ka gaļa nebija pirma svaiguma.

O

Komentāri (4)

B Baiba Sikle 30.01.2022

Nopirku kurzemes gaļsaimnieka malto gaļu prekš kotletēm.Es visu saprotu,bet to es nesaprotu,es pērku un maksāju par malto gaļu,nevis par samaltiem pārpalikumiem vai samaltām ādām.Un šī nav pirmā reize,es jau pērkot zināju ka tā būs,bet citas maltās gaļas nebija,un mums te ir tikai viens veikals,nedzīvoju pilsētā.Jums jāsūta virsū pvd,tas nav normāli,diezvai jūs tur paši pat par velti ēdat tādu gaļu,pretīgi.

B Baiba Sikle 30.01.2022

Un pilna tā maltā gaļa ar tādām ādas un plēves strēmelēm.Nekad vairs nepirkšu

J Jolanta Kulbare 02.03.2022

Kurzemes galsaimnieks 🤣
Es pati tur strādāju. Tā ragana aksana , sieviešu izstrādājums, kliedz uz padotajiem, attieksme no ofisa šausmas. Ņirgājās pa cilvēkiem. Gaļas mētājas uz grīdas, kad atbrauc pārbaudes, sastumj vecās gaļas aiz durvīm, priekšā aizstum plauktus. Viss smird. Gaļas glumas. Pretīgi. Arī ar algam smaucas. Katru mēnesi man pazuda 8 stundas. Drausmīgs uzņēmums.

A Aksana&Kitija zog 08.08.2022

Domāju, ka visam bijušajam Liepājas rajonam nav noslēpums par Kurzemes Gaļsaimnieks SIA produkcijas "kvalitāti ".Valdes priekšsēdētājas Aksanas Jansones uzskats ir, ka ir jāpārdod pat ar zaļu pelējumu apaudzis gaļas gabals(vai nu samalt maltajā gaļā, vai nokūpināt Lauku gaļa). Jūs te pieminat draudus ar PVD-jāsmejas- PVD kontroles ierodas ķeksīša pēc un dodas prom ar pilnām somām(viņām tiek iedota pat produktu saraksta lapa, kur var atzīmēt, ko viņas vēlas saņemt par neatbilstību nefiksēšanu-ANTIBAC FORTE tiek izmantots pilnā apjomā). Cūkfaļas lāpstiņas no Dānijas brīžiem tiek izkrautas, kad tām jau ir beidzies derīguma termiņš. Produktiem derīguma termiņš tiek noteikts nevis no ražošanas vai kaušanas dienas, bet no atprečošanas dienas. Par algām- salīdziniet sludinājumos minētās summas ar līgumā minēto(jo, kā zināms, aploksnē saņemtā summa ir vislabākā), Vienīgi, izbeidzot darba attiecības, tiek apkrāpts gandrīz ikkatrs, gan par atvaļinājuma kompensāciju, gan pēdējā perioda algu. Piedevām, tiek ievesti viesstrādnieki, kas tiek izmitināti blakus darbinieku kopmītnēs, no kuriem tiek ieturēti naudas līdzekļi bez likumīga pamatojuma- nav īres līguma un rēķina par telpām

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes