Kurshi veikals Briiviibas ielaa - Iesmeeree braakjus..

Neriskeejiet pirkt neko buuvnieciibas veikalaa,,Kurshi,, Briiviibas ielaa.Nopirkaam fliizites un listellas ,samaksaajaam par preci un atstaajaam iznjemt peec nedeeljas.Atvedot preci maajaas konstatejaam ka bija iepakotas braakju listellas (40cm vietaa pusiites 20 cm ,pilnigus braakjus)..atvedot uz veikalu tos braakjus paardeveeji nirgaajaas un teica kur ir pieraadiijums ka shiis listellas pirktas pie vinjiem...preci nemainiija kur nu vel naudu atgriezt... afeeristu veikals...shmauceeji!!!

S Sancis14 24.01.2014

Tāpēc vienmēr vajag paņemt čekus, lai būtu pierādījumu par to, kur prece tiek pirkta.

S sibilla 03.03.2014

cheki bija...bet vinji negribeeja atziit ka tos braakus vinji ir ielikushi..teica kur esot pieradijums ka vinji tiesi sho esot ielikushi..