Kurpes kuras nopirku Alfā, liek smirdēt kājām. - Kā man tagad būt?

Nopirku kurpes es reiz Alfā. Kurpes kā kurpes. Brūnas, vai laikam tomēr melnas. Ar šņorēm. Uz plānas zolītes ar labu liesti un galvenais to ādas- "Natural Leather"- tā tur stāvēja... rakstīts. Simboloģija norādīja, ka iekšā arā āda.
Pēc nedēļas valkāšanas kājas bija tā sasmakušas, ka saķa nelabi smakot, labi atpazīstamajā, tradicionālajā sieriņu smakā. Veikals sūdzību nepieņem, aizbildinoties, ka man kaut kas nav kārtībā. Bet man viss ir kārtība- man ārsts izrakstu iedeva pa tām kājām.
Nekas nenotiek, bet kurpes turpina smirdināt pasauli.

Mamma 18.10.2009

Ha nu tas ir vareni man tadas kurpes vajag gribu uzdavinat kada kluba biedriem lai saprot kas ir kas.

A albis 18.10.2009

varbūt nevajadzētu tajās kurpēs raut futeni, bet smird tapēc ka tu laikam nezini no kurienes aug kājas.vajag regulāri slaucīt dirsu.

M Madara 18.10.2009

iZāRSTē SēNīTES TAD NESMIRDēS

S SISE 18.10.2009

Bet Tu Madara izārstē vagīnālo sēnīti pirms dod padomus. Autors, likas ka atzīmēja, ka daktera zīme šamējam esot.

š šeherezade 18.10.2009

Tiešām, Madara!!!Pirms ko gudru gribi te iemest, izlasi sūdzības tekstu pilnībā!!!:D

B Baņkieris 18.10.2009

Veikals jau nav vainīgs, ja neprot apavus kopt! Pat ādas kurpēs kājas smirdēs, ja neizpildīs vienkāršas lietas.
Vispār jau kurpes vajadzīgas vismaz divi pāri, jo kurpēm arī ir "jāatpūšas".
Kā šo problēmu risināt? Pavisam vienkārši:
1- kurpes vajag regulāri žāvēt, vismaz reizi divās dienās;
2- kājas vajag vakarā mazgāt aukstā ūdenī.
Un tad nu gan neodīs pēc sieriņiem!

A AngelDevil 18.10.2009

Ja jau nav sēnīte, tad sanāk, ka kurpes smird pašas no sevīm??? Vai tomēr no sēnītes? ;)

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

ja smird, tad nav 'natural leather'..nu vismaz parasti taa ir...jeb tev tiesaam seeniites..vai arii neej uz apsaubaamiem veikaliem, kur tirgo sazin kaadas izcelsmes preci..

A albis 18.10.2009

Sēnīte kādreiz bija Inčukalnā tāda kafejņica un tur toč nesmirdēja, ja nu vienīgi kādam ielija sēņu mērce apavos.bet ir vienas Ķīniešu kedas(tirgū nopērkamas)kurās pat skatloga manekenam var sākt smirdēt kājas.

P pufa 19.10.2009

Sēnes, tad sēnes, bet vai ir ārsta zīme par micēlijām? varbūt tās tur smird! vēl iespējams, ka apavi taisīti no govs, kurai klimaks sācies- pastiprināta svīšanas, ādas. varbūt vajag kurpēm dns analīzes uztaisīt?

H haahh 19.10.2009

Tev sheherazade dziivee vairak neko dariit nav ka cauraam dienaam seedi forumos?

P pufa 19.10.2009

A, ko tu te dari? pēdējam dienas caurumam ielāpu liec?

š šeherezade 19.10.2009

A ko man piesienies, te caurām dienām arī citi sastopami!!!Tu izspiego mani vai kā???:)))Darīt nav ko, kā tikai mani izšpionēt???

P pufa 19.10.2009

ko cepies šehe?! jūties pagodināta, ka tevi ievēro! bet nepatīkami gan, ka tevi špionē, tāda sajūta, ka kāds visu laiku aiz muguras stāv. turies, draudzene!:);)

š šeherezade 19.10.2009

Pufa, zem šitā dolārnieka-mārciņas slēpjas kaut kas mums zināms, savādāka izskaidrojuma nav...Zinu, tas ir mans slepenais pielūdzējs:))))

P pufa 19.10.2009

Laimīgā... es arī tādu gribu.

A albis 19.10.2009

Pufiņ!vai tad es neesmu gana labs, man liekas ka tas dolārnieks nerubī kas ir Šehe, kasPufa.vispār pagodināja mūsu vietni par Forumu.varbūt taisam konkursu uz labāko Sūdzības.lv niku.tad varēsim draugos šifrēti paziņot viens otram kaut ko.ja protams kāds no mums ir draugos.

F ferrara 20.10.2009

dažreiz kurpes vajag arī noģērbt, nevis nedēļu staigāt ar tām kājās :D

N nu 20.10.2009

nu tak tu smerdelis esi, kaa tev paliidzeet?

H Hugo Djego 21.10.2009

Nē, nē, tur nav kajas vainīgas.Man ar gadijies saost jau veikalā kurpes, kas ož pēc sūdiem>tāpēc noliekam nost savstarpējos ķīviņus.Mums jābūt vienotiem cīņā pret smirdīgajam kurpēm-jaorganoze piketi, jaiesniedz ražotajam NOTA un tāda veidā jāpanak savas tiesības.
Un tas pats bija gadu atpakaļ ar auto riepām Alfā.Jau ieejot iekšā meklēt pārtiku, saožu kaķu sūdu aromātu.Sākuma nesapratu, tad sekoju degunam, kurš mani aizveda pie tam riepām.Un tad bija sajūta, ka vemšu, dabuju atri laisties lapās...
Patiesībā riepas neviens kaķis nebija aptaisijis, jo kaķus veikala iekšā nelaiž.Bet razotājs pielicis sūdus klāt, lai būtu letāka razošana!Tāpēc tāda smaka!