www.sudzibas.lv Kūriņš Slikts serviss un apkalpošana

Kūriņš Kauguros - Slikts serviss un apkalpošana

Kāpēc interneta tiek publicēts 1 septembra pasakums ka ieeja par brivu bet aizejot mus izsviez ara ka bomžus ar aizbildinājumiem ka nau vietas kaut gan plkst 9.00 kurins bija pustuks un galdini ar bija brīvi zvanijam lai rezervētu bet neviens neatbildēja gajam lai atpustos padejotu bet kad apsedamies pie briva galdina mus izdzina ara kip vietu neesot gribejam nopirkt alkoholu pasedet bet ari sekoja atbilde vietu nau tas nekas ka vins bij pustuks un neviens nedejoja visi eda ja tas bij privāts pasakums tad afiset to ari vajag. Sanāk ta ka balle pa maksu nak visi kas grib lai maksa a ka pa brīvi ta izredzetie tikai nepietiek ka cenas ir augstas edienam 1 maza rosola porcija 4 e vel no ballles met ara jo tur izredzētie tik tiek. Es visiem savam pazinam pateikšu lai tur neiet varbūt reitings sāks kristies un sāks domat gan par ēdiena cenam kuras ir par augstu gan attieksmi utt esam vnk šoka ka balle netikam hok balle par brīvu un galdiņi ar bij brīvi.

veesaa007 02.09.2017

Sirds pilna, pasūdzēties gribas, bet nu- vai tiešām uz visu šo garo tekstu kādu komatu nevarēja iestarpināt? Es nevaru nopietni uztvert šādu sūdzību, gribas teikt, lai cilvēks iet pamācīties vēl skolas solā, nevis iet ballēties.

A Azik99 04.09.2017

Raksta autorei, protams, līdz normālai rakstībai vēl tālu, bet par pašu kafejnīcu - 2x gribēju tur paēst, kopā 4 pieaugušie + 2 bērni. Abas reizes teica, ka vietu nav. Pirmā reizē ok, iebraucām - nav un nav, kaut arī galdi brīvi bija, tikai rezervēti, var saprast. Otrā reizē pats piezvanīju, rezervēju, atbraucām pēcpusdienā - vietu nav, meitene, kas pieņēma zvanu kaut ko sajaukusi, saimnieks saka, ka bijis jau sen pieteikts kaut kāds liels bars, viss aizņemts. Nu zini, trešo reiz es pie Jums nebraukšu, turpat šosejas malā ir TexMex, kurā var ieiet ar tīrām kurpēm un vietas līdz šim ir bijis vienmēr.

Dr DooM 02.09.2017

Esmu tajā ''pļūriņā'' bijis un tur tik tiešām ir tā , kā šī raksta autors ir uzrakstījis . Man pilnīgi pietika ar vienu vienīgu apmeklēšanas reizi , lai otreiz tur savu kāju nespertu !

donna b 02.09.2017

Tu vispar zini kas ir punkts vai komats? Nav iespejams lasit so pluru.

A Apzinìgà 03.09.2017

Nau jàraksata ar burtu u vietà v.Iemàcies rakstìt.

P PurvaBrideejs 04.09.2017

oh the irony...

K Kadax Artūrs 13.07.2018
Pārāk ilgi

Loti ilgi jaagaida , ilgaak kaa buutu jagaida 40-1h...