www.sudzibas.lv Kūriņš Slikts serviss

Kūriņš - Slikts serviss

Tiko saņemu zvanu un izziņu no iestādes īpašnieka ar apvainojumiem un rupjiem vārdiem. Labi ka man visi zvani pierakstās. Es esmu šoka 🤦‍♀️ārprāts kas par iestādi. Никому не рекомендую это заведение, хозяин сам лично позвонил и оскорбил за то что я оставила отзыв о них.

11.02.2021

A Anjka452 11.02.2021
Slikts servis

Pielieku bildes , no kuram telefona man piezvanīja īpašnieks 🤦‍♀️Un ar rupjiem vārdiem apvainoja mani :( par to ka es uzrakstīju sliktu atsauksmi par viņu . Прикладываю фото с которого телефона мне звонил владелец кафе kuriņš С оскорблениями По поводу того что я оставил плохой отзыв о их кафе

S Sudzibas.lv Admin 11.02.2021

S sandis 11.02.2021

Vateņi vis vēl nevar nomierināties. Pareizi darīja Kūriņa īpašnieks, ka izlika krievu fašistus ārā!

W winmy 11.02.2021

Ei, naciks, atsūkā man!

н НеКариньш 11.02.2021

Sandis Goldmanis? Tu, dzērajs pie syūra? Vecozolu iela 13-27, Mārupē? Krapnieks no "Skorpions apsardze"?

dzērajs pie stūra

н НеКариньш 11.02.2021

Господа латыши! А почему вы туда не хотите идти работать? Кишка тонка? Или мало платят? И не так как в думах, где ещё и на взятках можно "навариться"?..

н НеКариньш 11.02.2021

Да нет: вы, господа имеете одно примерзкое хобби - вы занимаетесь мелкими пакостями, тут вам близки по духу американцы - они тоже считают настучать на соседа - геройство. Может потому Латвия НИКОГДА не станет богатой страной...