www.sudzibas.lv Kūriņš Apkalpošana

Kūriņš Kauguros - Apkalpošana

Kolēģa ieteiktā kafejnīca pie jūras rada labu iespaidu ienākot pa vārtiņiem, sākums daudzsološs, ēdienkarte apetītelīga. Pasūtījums veikts, galdiņš atrasts, taču 3 cilvēki ēdienu reizē nevar sagaidīt. Vienam porciju atnesa laikus, pēc aptuveni 30-40 minūtēm. Tālāk otru porciju gaidīja 50 minūtes. Kad viens cilvēks jau bija paēdis, trešais vel tikai gaidīja. Vairākas reizes tika jautāts, cik ilgi var cepties karbonāde, kad blakus galdiņš, kurš atnāca stipri vēlāk jau tādu pašu karbonādi ēda. Pēc stundas 20 atnāca arī karbonāde. Liels bija pārsteigums, ka kafejnīcas īpašnieks/vadītājs uz jautājumiem un pretenzijām apsauc apkalpojošo personālu, lai ar klientiem nerunā un viņos neklausās. Labu apetīti tiem, kas ēd, citiem neiesaku.

N Nataļja 06.03.2017

Gaidījām pasūtīto ēdienu 2 stundas, tad atnesa piedegušo šašliku... Nevienam neiesaku.

D Džanita Boiko 13.07.2017

Kūriņš Kauguros - Apkalpošana
Bijām ar ģimeni pagājušo gadu, Tik feini, cenas pieņemamas, porcijas neapēdamas. Šogad izreklamēju saviem draugiem, radiem izdomājām svētdien aizbraukt,Pārsteigumu radīja tas, ka apkalpojošais personāls pateica, ka pašiem jāstāv rindā un jāpasūta ēdiens, kas aizņēma 40 minūtes + gaidījām tik pat. Katram porcija tika atnesta dažādos laikos. Super viens ēd , pārējie skatās, bijām 12 cilvēki.( puikam tādas atmiņas par garšīgo , lielo picu noiepriekšējā gada) ko arī jautājām( laikam bārmenei), kura rupji atbildēja, ka mēs nemākam lasīt, ēdienkartē tādas nav. Pēc šī apmeklējuma sapratu, ka tur vairs nav ko darīt, atbrauc atpūsties, galu galā iztērēt savu naudu, bet saņem apkalpošanu kā lētā ēdnīcā. Neiesaku šo iestādi. P.S. Ediens bija garšīgs.