www.sudzibas.lv Kūriņš Apkalpošana

Kūriņš Kauguros - Apkalpošana

Kafejnīcā Kūriņš Kauguros, jūras krastā ir viena no drausmīgākajām apkalpošanām kāda redzēta. Ja ejat vairāk par 2 cilvēki, tad ir gandrīz 100% garantija, ka Jūsu pasūtījums tiks sajaukts, vai pat neatnests. Pasūtījumu pieņemšanas meitene jau katru pasūtījumu pieraksta 3 reizes, putrojās un sāk no gala. Pēc aprēķina un apmaksas, pusei no 4 cilvēku kompānijas atnesa daļēji - pamatēdienu bez piedevām uz kurām bija jāgaida vēl pusstunda, līdz ar to ēdiens zaudēja savu jēgu. Apelsīnu sulas vietā atnesa burkānu sulu. Vienam no kompānijas ēdienu stundas laikā neatnesa vispār un tikai tad kad gājām projām, tad ēdienu iesaiņoja līdzņemšanai. Katrā ziņā no pēdējām 3 reizēm kad tur biju, visās ir kaut kas sajaukts. Skumji, ka samērā labs iestādījums ir zaudējis pilnīgi visu, kas agrāk bija pozitiivs....Neiesaku nevienam un lai gan esmu vietējais pats arī tur vairs nesperšu savu kāju.

M Monstrs 05.05.2014

garšīgi, bet izlaidusies jaunatne strādā, Saimniecei nu tos radiniekus beidzot jāizdzen ārā un jāievieš kārtība uz vasaru !!! :)

G gardedisssss 29.08.2014

vienkarsi supperigi garsigi un ideali... uraaa pavariem...

O Oktāvija 29.05.2017

Kūriņš Kauguros ir vieta, kur gribas atgriezties! Ļoti gardi paēdām un pašā jūras krastā!

A ADOLBERTS 18.07.2017

ŠAUSMĪGA IESTĀDE KAUNS JŪRMALAI , LATVIJAI.

K KAMIKADZE 13.08.2017

Kas tad tev tik ļoti tur nepatika?