www.sudzibas.lv Kupidons Plus Nelaipna attieksme

Kupidons Plus - Nelaipna attieksme

Ierados ar draudzenēm veikalā, parrunājām skaļi piedāvājumu, viena no mūsu draudzenēm,kas bija ginekoloģe, stāstīja mums, kas labāks un kāds sastāvs, un tad mums pienāca klāt pārdevēja, pateica, ka te nav nekāda lekcija, bija agresīvi noskaņota un aizkaitināta. Tad viņa aizgāja pie citas darbinieces un skaļi viņai sūdzējās, ka mēs tā nedrīkstot, jo tāpat neko nepirksim! Protams, tajā momentā, izdzirdot, ka viņa mūs šadi apvaino, mēs tiešām neko netaisījāmies pirkt. Tas bija visnotaļ nejauki un nepieklājīgi šādā veikalā. Tas notika 07.11.14!!Pēc šī atgadījuma neiesaku nevienam turp doties. Nav patīkami, ka uzbrūk kaut kāda neapmierināta persona ne par ko!

Z

F Fun_Factory 26.12.2014

Dienas pirmajā pusē veikala telpās ieradās kāda sieviete gados ar dažām (3-4) jaunām meitenēm. Visas stādījās priekšā - pasniedzēja ar studentēm, kurām ir interese par veikala preci. Tiekot klāt plauktiem ar preci pārdevēja nebija vairs vajadzīga, jo "pasniedzēja" gados sāka ķert visas kastītes no plauktiem, vērt vaļā un apšaubāmi skaidrot preces pielietošanu un sastāvu. Vienkārši sakot, no malas tas izskatījās ka viņas uzsāka lekciju veikala telpās ar tur esošo preci kā paraugu.
Uz pārdevējas jautājumu vai šīs pasākums ir saskaņots ar vadību, "kundzīte" gados neapmierināta atbildēja ka dienu iepriekš zvanija uz veikala telefonu un saņēma atļauju, un tur nekas slikts neesot ja viņas vienkārši tādā veidā tagad apspriež ar meitenēm kādas mācību stundas tēmu. Ja šīs pasākums nebūs atļauts, lai padomā ka meitenēm šī informācija var noderēt un viņa pati ka ginekoloģe vairs nerekomendēs saviem pacientiem veikalu kupidons. Biznesā būs zaudējumi...
Viss "pasākums" notika vienā nelielā tirdzniecības zālē un es biju liecinieks. Es izvēlējos draudzenei sexīgu kleitiņu un visu dzirdēju un redzēju.
Žēl, ka tikai tagad nejauši ieraudziju šo apmelošanu. Uz ko tik cilvēki nav spējīgi!
Vai tiešām pašām no tā visa palika vieglāk??????