www.sudzibas.lv Kupidons Plus Brāķēta prece!

Kupidons Plus - Brāķēta prece!

Sveiki, uzreiz pie lietas.Iegādājos vibrējošo oliņu, kad atvēru iepakojumu minimāli bija jūtama tāda kā deguma smaka, bet likās ka tas varētu būt no iepakojuma tāpēc nepievērsu tam uzmanību un ieliku baterijas "kas gāja komplektā". Protams nekas nestrādāja. Izmēģināju arī ar citām baterijām un jēgas absolūti nekādas nebija. Jāpiemin ka arī iepakojums nebija tāds ierasts. Nebija nedz tās "plēves" nedz kā cita, nebūtu arī pārsteigta ja kāda/ds būtu jau viņu lietojis pirms manis.Runājot par attieksmi- neciešama, apkalpoja krievu valodā, kaut gan esmu Latviete un runāju latviski.NEIESAKU NEVIENAM TUR IEPIRKTIES!!!

P

straniks 27.10.2015

Olas jatur majas pie sevis blakus, nevis pirkt maksligus :)
To ka tevi apkalpoja krievu valoda tas tocna ir arprac.
Tagad ir iemesls aiziet pie psihoterapeita!

P Perdita 27.10.2015

--"straniks"--
Ja Tevi apmierina standarta misionāru poza un sieva baļķis. Tad ok, neesmu pārsteigta ka raksti homo erektus līmenī.
Turpini vien attīstīties.
Par attieksmi un Tavu gudro ieteikumu -
Ja neesi ievērojis MĒS DZĪVOJAM LATVIJĀ UN LATVIEŠU VALODA IR PRIMĀRĀ NEVIS SEKUNDĀRĀ jo tā ir VALSTS VALODA...!

M mandy 28.10.2015

Labāk izmanto īstu pimpi nevis vibrējošu ""oliņu". Izņēmuma gadijumā, ja tu esi ļoti neglīta, ka neviens negrib kāpt virsū. Šovakar oliņas vietā vari gurķi, bieti vai burkānu izmantot, vai arī rāceni, tikai tas nevibrēs.

T To4kaG 28.10.2015

Дафай жги ещё! Что ты ещё там затарила? ^^

P Perdita 29.10.2015

--"Mandy"--
Tu laikam no dziļiem dziļiem laukiem esi :D "gurķi, bietes, burkāni"
Tavā "dārziņā" laikam viss kaut kas aug, cik noprotu "dārznieka" Tev ar nav un viss "jāravē" pašai... Tāpēc jau savas negācijas un neapmierinatibu izgāz šeit. Pat žēl paliek cilvēku kuri ir tik tālu degredējušies ka pat sievieti uzskata par paralizētu ku_i kurai jākāpj virsū...

beine 30.10.2015

a matīsa 4aka divstavigajā tur tadas darbinoeces strādā kā no amkada nokāpušas.a kalniņa labi salonos tik zagļi narkomāni a darbiniekiem pofig. ka tik iēju maksā.

A atvars 09.11.2015

Perdita, ja nepatīk ka apkalpo krievu valodā, ej uzreiz arā un meklē latviešu vibratoru tirgotāju, nevis čīksti ka žurka pēc tam internetā