www.sudzibas.lv Kultūras nams Wiktorija Apkārtējo iedzīvotāju neciena

Kultūras nams Wiktorija - Apkārtējo iedzīvotāju neciena

Jau labu laiku šie cilvēki riko dzeršanas, kaušanas un ārpustelpu pasākumus viņu pašu seta, ignorējot apkartējos cilvēkus. Mēs esam neskaitāmas reizes saukusi policiju, ir no ritiem bijusi kautiņi turpat seta pie viņiem. Muziki biezi paliek pa nakti un traucē naktsmieru ar saviem mēģinājumiem pa nakti. No rita visi parasti lien ara ar aizpampušam sejām. Pilnīgs ārprāts.

Pa vasaru vispār nevar normāli ieiet gulēt vakara jo viņi koncertē sava seta, klusa rajona teritorija, kur cilvēki un bērni grib atpūsties vakaros pēc darba, bet viņi organizē dažādas dzeršanas un citus pasākumus. Vasaras laika viņi uztaisa skatuvi, saliek tumbas un nenormāla skaļuma muzicē, par caur aiztaisītiem pakešu logiem ir dzirdams it ka tu atrastos turpat koncerta. Un dzīvojamas majas atrodas no 10 līdz 30 metru attālumā no skatuves.

Pandēmijas laika mēs ari esam novērojusi ka viņi turpina atrasties iekštelpas līdz pat 20 cilvēkiem, ignorējot valsti noteiktos ierobežojumus.

Ja nespēsim vienoties, tad mēs esam sakusi vākt parakstus, lai iesniegtu sūdzību tiesa. Jo tas vairs nav izturams. Paldies kosmosam ziemas laika nav nekādi artelpu pasākumi.

D

A andzins999 11.03.2022

Esmu paris reizes tanii miestaa bijis, baigais bardaks. Cilveki kaut kadi pilnigi sviestaini, seeta peec miskastes, alkohols ari tur lets un negarsigs, laikam shkjaida ar kau ko.