www.sudzibas.lv kultūras centrs "Vernisāža" par pasākumu "Rudens mikrofons 2010"

kultūras centrs "Vernisāža" - par pasākumu "Rudens mikrofons 2010"

Pasākums ar skaistu mērķi - atklāt jaunos talantus. Taču žēl, ka šādus pasākumus aizēno vai nu neprasme organizēt, vai arī nolaidība. Jau pirmajā konkursa dienā bija kuriozi - solistus jāvērtē 5 žūrijas locekļiem, taču reāli to dara 4. Lai iegūtu 3 vietu, jāiegūst vismaz 49 punkti. Augstākais punktu skaits, ko viens žūrijas loceklis var dot - 11 punkti. Tad nu rēķiniet! 4x 11= 44. Izpalika vērtējums 2 dvīņumāsām, jo it kā nedarbojās mikrofoni... Pirmā diena puslīdz aizvadīta, taču kuriozi turpinās 2- ajā dienā - Gala koncertā. Bērni - laureāti(tika nosaukti 1-ajā dienā) ierodas no visas Latvijas un ne tikai - arī Lietuvas, Igaunijas, visi gatavojas dziedāt. Taču viņus sagaida pārsteigums - ir tik daudz pieaicināto viesu no malas, ka visi laureāti uz skatuves netiek, nedzied arī 3. vietu ieguvēji. Izpaliet arī gaidītās balvas. Nolikumā skaisti rakstīts, ka gan 1., gan 2., gan 3. vietu ieguvēji saņem diplomu, īpašo dāvanu un piemiņas suvenīru. Tad nu, lūk, ko iegūst 3. vieta, - diploms, ielikts rāmītī( t.i. laikam piemiņas suvenīrs), un ... tas., ka nevarēs piedalīties ar savu dziesmu gala koncertā - tā būtu tā īpašā dāvana. Var jau par to visu pasmaidīt, taču sāpīgāk tas skar pašus bērnus. Domāju, ka ne viens vien vecāks un pedagogs bija vīlies, ja jau bērni ir to nopelnījuši, tad jāļauj viņiem dziedāt, kā arī jādod tas, kas solīts. Šoreiz variants - izveņiķe no mi peredumaļi - nederēs. Tas nerunā par labu šim pasākumam.

I

Z Zz 26.12.2010

Atkal neinteresants raksts, pat Mellenes un Bomzha sheit nav, garlaicigi. Lai dzied talak, uz priekshu!

Z Zz 26.12.2010

Starpcitu man shodien kakjene dziedat saka, vinja dirkst ari piedalities Vernisazha?