www.sudzibas.lv Kuldīgas sociālais dienests Sociālā darbinieka un psihologa kompetence

Kuldīgas sociālais dienests - Sociālā darbinieka un psihologa kompetence

Tiku uzaicināta uz atbalsta grupu sievietēm, nedeļas garumā, stāstīja, ka nodarbības vadīs psiholoģe no Zviedrijas (latviete), sociālā darbiniece zināja, ka man ir bērniņš (2gadi) es mazo regulāri ņemu līdzi uz dažādām nodarbībām soc.dienestā, arī ir bijis uz atbalsta grupu, bet citu.
tad nu tā, no rīta ieradāmies, un pēc brīža jau devāmies prom, nemaz neiepazīstoties ar psiholoģi, jo sociālā darbiniece man pastāstīja, ka mans bērns nodarbībās būšot traucēklis un man viņš esot jāatstāj kādam auklēt.
Forši, man, protams, nebija daudz domu galvā un aizgāju pavisam, ja mans bērns ir traucēklis, tad man nav vajadzīgas nekādas atbalsta grupas...
Nav jau pirmā reize...
Sociālajā dienestā norit projekts ģimenēm, es arī tiku uzaicināta, man solīja, ka bērnam būs montesori nodarbības, ergoterapija un mūzikas nodarbības, jāpiebilst, ka man ir bērniņš ar īpasām vajadzībām - viņam ir neliela attīstības aizture, viņš vēl neko nerunā, taču visu saprot un dara. Montesori nodarbības mums tika atteiktas, meklējot dažādus attaisnojumus, piemēram, neesot rotaļlietas, kas būtu piemērotas viņa vecumam (kas notiks ja spēlēsies ar rotaļlietām, kas domātas pusgadu vecākiem bērniem?) Beigās pateica, ka bērnam ir vajadzīgas montesori nodarbības visamz 3x nedēļā, bet projekta ietvaros bija tikai 1x ned., tad nebūšot nekādas jēgas, un mans bērns palika bez nodarbībām.
Ergoterapija mums nenotiek tāpēc, ka speciālistei esot slimības lapa un iešot bērnu kopš.atvaļinājumā, okei, tad, tak projektā jānodrošina citu speciālistu??? Jāpiebilst, ka visias šīs nodarbības pēc projekta apmaksā Eiropas Savienība

Ausainītis 04.03.2013

Skumji, ka lielākā daļa šīs Eiropas naudas tiek vienkārši izzagta, nevis tiešām izmantota cēliem mērķīem.Vai tiešām reiz lielie rausēji neaizrīsies ar tautas asarām?