www.sudzibas.lv Kuldīgas sociālais dienests maznodrošinātā statusa iegūšana

Kuldīgas sociālais dienests - maznodrošinātā statusa iegūšana

Kuldīgas sociālajā dienestā tiek neadekvāti izskatīts maznodrošinātā status ģimenēm. Vienu reizi aizgājām ar visām izdrukām runāties un mums pateica, ka ir iespējams saņemt maznodrošinātā statusu, jo uz vienu cilvēku ienākumi ir tikai 144 eiro( jābūt 221 eiro) pateica, lai pagaida kad ieskaitīs bērna kopšanas pabalstu un vīram bezdarbnieku, kuri protams nesastāda, katram 221eiro un tad jānāk vēlreiz. Aizgājām otrreiz ar izdruku par naudas ienākšanu. Un darbiniece sāka rēķināt un pirms kāda mēneša kad vēl vīrs strādāja un saņēma oficiāli minimālo algu uz rokas..sarēķināja divas reizes- vienu no VSAA izdrukas un atkārtoti kad vīrs šo naudu uzskaitīja uz sava konta,lai samaksātu maksājumus. rezultātā iznāk divas reizes viena un tā pati saskaitītā nauda, tā ka mēs nēsam maznodrošinātie!!! Šādi rīkojas un tad brīnās kā jaunās ģimenes brauc uz ārzemēm projām strādāt,jo atbalstu no valsts nedabūt!!!!

P