kuģītis Misisipi - neadekvāta cena

Par 5 latiem ar kuģi Misisipi ļoti lēnā garā aizved līdz Salu tiltam, izbrauc pa apakšu, tur apgriežas un atbrauc atpakaļ līdz Ķīpsalas smilšu skulptūrām, agriežas un brauc uz piestātni. Isāk sakot - izved upes vidū, divas reizes apgriežas un tas ir viss izbraukums, kurš ilga 45 min. Tīrākā haltūra. Pirms tam lasīju interneta piedāvājumā, ka šī ķuģīša maršruts ir līdz Dienvidu tiltam. Neiesaku braukt - neredzējām pilnīgi neko citu, ko nevarētu redzēt no krasta.

Z zanii 05.03.2013

Ar šo vēlamies paziņot, ka vasaras upes kuģiem “Misisipi” un “Liepāja” ir mainījušies īpašnieki. Lai nodrošinātu mūsdienīgu pieeju klientu vēlmēm 2013. gada sezonai tiek komplektēta jauna kuģu komanda. Drīzumā kuģīši piedzīvos daudzas pozitīvas pārmaiņas, kā arī uzlabojumus pasākumu norisē un kvalitātē.

Turpmāk Daugavas kruīza kuģa Misisipi jaunā komanda strādās lai piedāvātu izīrēt kuģi šādām aktivitātēm:
romantiskiem kāzu izbraucieniem
uzņēmumu banketiem un konferencēm
privātām ballītēm
neaizmirstamiem nakts pasākumiem

Savukārt bērnu pirātu kuģītis "Liepāja" pārtapis par pirātu kuģi piedāvās:
braucienus uz Mežaparku nedēļas nogalēs
bērnu dzimšanas dienas pirātu stilā

Tāpat abi kuģīši turpinās doties stundu garos braucienos pa Daugavu.

Par papildus informāciju un rezervācijām, lūdzam zvanīt: 20201696 vai rakstīt uz [slēpt]@daugavaskruizs.lv

Ar cieņu,
Daugavas kruīza kuģa "Misisipi" un bērnu pirātu kuģa "Liepāja" jaunā komanda