www.sudzibas.lv Kuģis Jelgava/Horizonts Vecs, krievisks, krāmniecisks kuģis

Kuģis Jelgava/Horizonts - Vecs, krievisks, krāmniecisks kuģis

Vakar domājām ar ģimeni aiziet uz krastmalu pabraukāt ar kuģīti, iekāpām pirmajā kuģītī, kas gadījās pa ceļam. Viņiem ir rakstīts , ka izbrauks 13:30, bet pēc tam pārlika uz 13:45, jo lūk vajag gaidīt vienu grupu, bet izbrauca 13:55. uz kuģa visa apkalpe runā tikai Krieviski un vai dažus vārdus cenšas izrunāt latviski bet nesanāk. Kuģis solonā un tualetē smird pēc pelējuma.Man šķiet, ka uz tā kuģa nekas nav mainījies kopš 90tiem, tagad ļoti nožēlojām, ka noslinkojām paiet pāris desmit metrus uz priekšu uz kuģīti "VECRĪGA".

J juris vīksna 11.09.2015

Pagāšgad biju izīrējis šo kuği dzimšanas dienas svinībām un jau tad viss smirdēja pēc pelējuma. Tātad nekas nav mainijies un nekas arī nemainīsies.

Pacco_al 14.09.2015

Nu bet kas tur var mainīties, kuģis vecss, neviens tur nekādu renovāciju neveiks - neatmaksājas. Klapos līdz pēdējam.