www.sudzibas.lv Kucharek Neatbilstoša informācija

Kucharek - Neatbilstoša informācija

Nav saprotams, kāpēc uz garšvielu "Kucharek" iepakojuma priekšpusē piecās valodās redzams uzraksts "Bez konservantiem? Savukārt otrā pusē lasot sastāvu, tur redzamas tādas sastāvdaļas, kā: "mononātrija glutamāts, dinātrija 5-ribonukleotīdi". Tie nav konservanti? Vai arī uz iepakojuma drīkst būt jebkāda informācija, kas neatbilst patiesībai?

db 24.11.2014

Latvijas tirgum derēs, cilvēkiem naudas maz, pērk lētus sūdus pārtikā, un ja vēl pielikt tekstu "bez konservantiem" lielākā daļa aitu uzreiz uzķersies. Pats iepakojums jau ir sūds, paskaiti, cik esi redzējis tādu uz zila fona ar dārzeņiem un tizlu pavāra fotogrāfiju. Atšķiras tikai nosaukumi, saturs visur vienāds.

A aefawegawgrerg 24.11.2014

Tas pats ir arī par visiem "Eko" produktiem, ražotājs var likt pilnīgi jebko virsū uz sava iepakojuma, bet beigās līdz pašam "Eko" ir stipri tālu.

R rita888 24.11.2014

Labdien!
Tur uz iepakojuma tacu ir rakstits, ka tas ir garsas pastiprinataji!
Bet konservanti - tas ir pavisam cita partikas piedevu funkcionala grupa!!!