www.sudzibas.lv kucēni kucēnu ražotne

kucēni - kucēnu ražotne

Patiesība Par Daci Mecauci!

Sveicināti visi šī netīrā portāla lietotāji!
Rakstu šeit lai Jūs visi zinātu patiesību par Daci Mecauci kura dzīvo Vecmilgrāvī, Vecāķu prospekta un Plekstes ielas krustojumā.
Šeit jau ir bijušas diskusijas pa šo ‘’jauko’’ suņu audzētāju, jeb īstajā vārdā Ražotāju. Un zinu arī kad, viena no pirmajām kas lasīs patiesības vārdus par sevi, būs tieši Mecauces kundze, kas ir šīs lapas laikam visbiežākā apmeklētāja.
Ļoti daudzi kas ir nokļuvuši šajā lapā ir pateicību parādā tieši šai ļoti ‘’jaukajai’’ kundzei, viņa ir ļoti aktīva savu konkurentu un vienkārši cilvēku kuri netīšām patrāpījušies šai kundzei pa ceļam un nav iepatikušies noracēja. Lielākā daļa no šeit izdarītajiem ierakstiem pa suņu audzētājiem ir tieši Mecauces kundzes roku darbs. Ne pārāk sen kāda jauna sieviete vēlējās iegādāties kucēnu, taču uzzinot par Mecauces kundzes afērām nolēma to iegādāties citur, nepagāja dažas dienas un jaunā sieviete tika nomelnota šajā portālā. Tā kā ļoti uzmanieties tiekoties ar šo ‘’jauko’’ sievieti, viņai talkā nāk arī viņas vīrs Mārtiņš Mecaucis, kurš ir Ziemeļu rajona pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks un ļaunprātīgi izmantojot savu dienesta stāvokli, var iegūt dažādas ziņas par Jums un Jūsu ģimenēm, lai pēc tam ar tām varētu spekulēt Sūdzības LV tirgū. Sakiet Mārtiņ, vai Jums nemaz nav bail nokļūt zem krimināllikuma 318 panta otrās daļas? Tautā runā ka šis cilvēks mēdzot piedraudēt, it kā apturēšot auto un piemetīšos narkotikas, ej un tiec pēc tam balts, iestāsti ka tā nav taisnība. Nu ja, Mecauces kundze jau apgroza lielu naudu, ieved šķirņu jauktenīšus no kaimiņvalstīm, ar savu kaimiņieni un draudzeni Karīnu Sokolovu kluba Fortis prezidenti uzvilto radurakstus un tik tirgo kā tīršķirnes. Īpaši iecienīta šķirne ir Džeka Rassela Terjers, bet tajā mājā tirgo ne tikai šo šķirni un ir cilvēki kuri šai sievietei seko un ir savākti materiāli par krāpniecībām un viltotiem ciltsrakstiem un vakcinācijas apliecībām. Ceru kad drīzumā šie cilvēki padarīs savu iesākto līdz galam un Mecauces kundze tiks sodīta un pret Mārtiņu Mecauci tiks veikta dienesta izmeklēšana
Nu tā... daļa no patiesības tā kā būtu uzrakstīta, ceru ka šie brīdinājumi liks nākamajiem suņuku saimniekiem apdomāties un nepirkt pa lēto no šīs Kundzes, jo problēmas vēlāk varētu būt nervus nesaudzējošas.
P.S. Mecauces kundze-izlasīju iepriekšējā diskusijā veltītā Jums, ka esat nadzīga IP uzzinātāja, gan jau atkal iesaistot vīru, tāpēc drošības labad šis raksts ielikts no publiskas vietnes, tā kā IP uzzināšana Jums neko nedos.

Z

A Anete 05.06.2011

Lūdzu atsaucaties cilvēki, kuri ir pirkuši suņus no Daces Mecauces . Ja 'Jums ir bijušas problēmas ar šo suņu tirgotāju un suņuki Jums ir bijuši iesmēreti un slimi, lūdzu dodat ziņu, šai biznesmenei ir jāpieliek punkts.
Rakstiet uz e - pastu : [slēpt]@inbox.lv

S suņumīlis..)) 05.06.2011

Pateicoties tādiem cilvēkiem Latvijā šķirnes suņi ir izcūkoti ..((((Un nav vērts pirkt šeit šķirnes suņus..labāk jau Vācijā, tur visu nopietni skatās..!?))

U Uldis 07.06.2011

Suņus tur nedrīkst pirkt, viņi visi ir slimi, mums paziņas nopirka un sunītim bij parvovīruss, kurš protams beidzās letāli.

K klukste 20.06.2011

es atsaucos. un ko tālāk?

. ..viņa 30.09.2011

''Zaiga'' ak tagad tā tevi sauc. vai tev skauž ka pati esi resna nesmuka nelāgi smakojoša govs bet Dace ir pat ļoti iskatīga un labi kopta ar skaistu figūru un tieši tamdēļ tu liec te visādus murgus. tikai labi ka neviens tev vairs netic. tā kā labāk ieej vannā un vienreiz nomazgajies un izmazgā taču vienreiz arī matus. a to izskatās ka tev vienkarši pārņēmusi melna skaudība uz vienu patīkamu latviešu ģimeni

I Ilze 03.11.2011

Zaiga, neizprotu jusu agresiju shada interpretacija!Ja gribat cinities pret negodigiem sunju audzetajiem un jums ir neapstridami pieradijumi vinju ricibai, tad kapec ir jaslepjas aiz publiskam IP adresem????Kapec neatklajiet savu vardu, uzvardu un konkretu pretenzijas aprakstu ar visiem pieradijumiem un kapec shie pieradijumi nav iesniegti kompetenta organizacija?Pagaidam jusu raksts izskatas pec konkurentu attiecibu kartoshanas, kas katra zinja godu nedara.Lai kadu vainotu publiska telpa bez sev nevajadzigam sekam ir jabut pieradijumiem noziedigai ricibai, kas ari nekadi nevar but vienkarsha nepatika un konkurence!Ari pec publiskas IP adreses nav grutibas sameklet rakstitaju!

A anonimasekotaja 16.09.2012

Jā par Daci varu teikt daudz ko. Un nevienu pašu labu lietu. Es personigi zinu viņu. zinu arī meiteni kas ņēma no viņas kucēnu, un es Jums ar visu sirdi un dvēseli zvērot pie visa varu teikt, no toja iznāca ļoti šausmīgs pinčerers. Suni adeva atpakaļ vēlāk. eh Dace, Tu esi nožēlojama.

H Hanako 20.02.2013

Nesen nopirku pie Daces Mecauces kucēnu...Esam priecigi un laimīgi...Dacei vislabaki sunīši...

M melissa 26.03.2013

Tik neprofesionāla suņu tirgotāja (audzētāja) nav redzēta. Jā, ir tādi cilvēki, kuri dēļ naudas gatavi upurēt dzīvnieku higēnas, uzturēšanas un visus pārējos noteikumos, vienkārši ignorējot tos. Šis bizness vispār ir netīrākā lieta ar kādu esmu saskārusies, bet nauda apgrozās, kas gan vairāk vajadzīgs? Neattārpoti, nevakcinēti un, pats galvenais nepabaroti suņi -jāber tikai viena maza saujiņa suņukam - nu nezinu, jau sākumā likās, ka viņam ribas spīd cauri, bet nu labi, ja viena saujiņa, tad viena. Aizvedot pie vetārsta kā izrādās, sunis nav lāga barots, kas ir pats svarīgākais šajā sākuma periodā, lai būtu attīstīti muskuļi un vitamīnu daudzumam jābūt ar +++, tāpēc kucēnu barība ir treknāka, ka pieaugušiem suņiem.
Man jau liekas, ka nākamajiem suņu īpašniekiem nav liela izvēle, kur pirkt dzīvniekus, redz, jo Dace ir pamanījusies piedāvāt vis vis pieprasītākās suņu šķirnes un pa lielam, šis bizness ir tāds kā KONVEIJERS, kaut arī cik es zinu, nav labi, ja viena suņu mamma dzemdē nepārtraukti vienā laidā...kas netiek ievērots!!!
Jā, tagad viss ir ok ar dzīvnieciņu, bet sākuma periods bija ar šausmām!!!
Cilvēkiem, iegādajoties dzīvniekus pat prātā neienāķ meklēt atsauksmes par īpašnieku - nav jau nemaz pēc kā to darīt, tāpēc, viņas darbība netiek ierobežota un viss notiek!!!
Katram sava izvēle, bet tomēr neiesaku DACI MECAUCI!

D deville 02.12.2013

Nu jūs bļaģ dodat vaļā... :D
Zaiga, zaiga, zaiga... zaiga?

"Daces" kucēns Anglijā ir Best in show, mums reizi gadā ir kucēni un Londonā suņinieki ir starā! Klusajā periodā esmu ieteicis neskaitāmiem saviem darba un biznesa partneriem šo aprakstīto DACI un man tas strādā kā vizītkarte. Nekad nav bijušu problēmu, drīzāk vienmēr esmu saņēmis barības maisus par pusi cenas un paciņas ar dažādām ROYAL CANIN mantiņām dāvanā.

BET RUNA NAV PAR TO... Am I right? Zaigai bija kas sakāms..

Mūsu pirktās kucītes kucēnu tagad Londonā jau ir daudz un mēs visi esam pateicību parādā šaj centībai un izdarībai no Daces puses, kas finaly gādāja mums visiem (varu arī sarakstu izlikt) prieku un medaļas.

Māja liela un skaista, suņiem atsevišķas 2 būves pagalmā, volieri un citas iekārtas... gribētos pat bildi izlikt, bet tad ka tik nesanāk ziepes, palasot ILZI, ka par visu iestājas atbildība.. + manu IP izraks un noēdīs visi, kuriem atkārsies žoklis... SUŅI DZĪVO LABĀKOS APSTĀKĻOS KĀ 90% LATVIJAS! Zoodārzam būtu ko ņemt par piemēru..

Lai vai kā, ANONIMASEKOTAJA, tu esi mana favorīte šinī sarakstē.. pēc tā, ko zinu un domāju es, šķiet, tu runā par pilnīgi citu Daci Mecauci! Gribētos lai tu aizbrauc ar visu savu fanu bussu uz aprakstīto adresi un sataisi sev FACEBOOKam bildes! Vismaz kaut ko būsiet dzīvē skaistu redzējuši.

Dace, ja lasi, man drīz vajadzēs vēlvienu čempionu! Bet par to ne šeit...

P Pelegina 19.04.2021

Šis nu gan bija smieklīgs komentārs 😂

P Pelegina 19.04.2021

Es no Mecauces nopirku bīglu pirms gadiem 12. Kad pateicu, ka gribēšu braukt uz izstādēm, nemaz negribēja suni man dot. Laikam jau toreiz nevajadzēja uzstāt, jo suns izauga un neatbilda šķirnes standartiem. Es gribētu teikt, ka ne tikai no Mecauces suni nedrīkst pirkt, bet vispār no kluba Fortis. Pāro suņus pa labi un pa kreisi bez izstādēm un bez novērtējumiem. Un tik štancē ciltsrakstus. Reāls kaktu kantoris.