www.sudzibas.lv KT centrs SIA Nekvalitatīva Gāze

KT centrs SIA - Nekvalitatīva Gāze

Šī gada 14.01 braucot ceļā,no darba uz mājām,pa ceļam ieraudziju Autogāzes uzpildes staciju(Vienības gatvē 20).Ņemot vērā to,ka mans auto ir aprīkots ar gāzes sistēmu,un bija nepieciešams uzpildīt gāzi,nolēmu iegriezties nesen atvērtajā "GUS".Proces kā jau parasti bez izmaiņām.Pēc gāzes uzpildes,operators netīšām sāk stāstīt par 13.01 atgadījumu par to,ka viņiem bija sasalusi gāze.
Piebilstot,ka problēmas risināšanā,tikka iesaistīti,SPECIĀLISTI,kuri nolēma,problēmu atrisināt-pielejot gāzei SPIRTU!!!!
Ņemot vērā to,ka uzpilde bija veikta izmainīt neko vairs nevarēja,tādēļ atlika cerēt,ka mans auto izturēs šāda veida pārbaudi.
Bet,diemžēl neizturēja!!! :( Un nākošā rītā braucot uz darbu,kontrolinstrumentu panelī,iedegās lampiņa(Check Engine)!
Ieraugot šādu uzrakstu,nekas cits neatlika,kā doties uz tuvāko Autoservisu,un lūgt viņu pakalpojumus(par kuriem nācās samaksāt).
Pēc veiktajiem pakalpojumiem(Motora kļūdu lasīšanu),tikkai nokonstatēts,ka gāzes maisījums ir pa liesu.Vairāk kā skaidrs,ka šī problēma radās,dēļ tā,ka gāzei tika pieliets spirts,un kas zin,kas vēl tiek liets gāzei,konkrēti uzrādītajā "GUS".
Domāju,ka es neesmu vienīgais upuris,bet ceru,ka pēdējais.

D Daturs 15.01.2013

Kā var ieliet spirtu tvertnē kura ir zem spiediena? Gāze nevar sasalt nieka -10 grādos. Autoram būu jāpievēršās pasaku rakstīšanai...

S saab23 16.01.2013

Datur-ja jau esi tik gudrs, tad aizbrauc ar savu auto uz Vienības gatvi 20, uzpildi gāzi un pajautā operatoram, vai viņiem mēdz sasalt gāze, un ko viņi dara lietas labā!!!
Un tad es paskatīšos vai TU pievērsīsies pasaku rakstīšanai...

Z zilais valis 16.01.2013

Datur, saabs23 skolā fiziku nav mācījies, un par vielu agregātstāvokļiem neko nezina.

S saab23 16.01.2013

Datur un Zilais Vali-es nodarbojos ar auto kondicionieriem-Gāze R-134a.
Un par gāzēm, un agregāt stāvokļiem Jūs abi paši neko nezinat.Kondicionieru sistēma ir analoģiska, kā GUS., es Jums varu pierādīt, ka var iepildīt ne tikai Spirtu, bet arī, ūdeni, D.D., e-95, praktiski, jeb kuru šķidrumu, tvertnē kura ir zem spiediena.Vajag tikai attiecīgos instrumentus!

P.S.
Varu to pierādīt(pa atsevišķu samaksu), ka gāzes balonā var iepildīt-praktiski, jebkādu šķidrumu -vajag tikkai īstos instrumentus...

D Daturs 16.01.2013

Neviens uzņemums pašrocīgi nepievienos auto gazei ne spirtu ne ūdeni ne sazin ko vēl. Vienīgais kas varēja būt, tas ka gazei varēja but vairāk buttāna attiecībā pret propānu-vasaras gāze, un tas arī viss. Man ar fiziku viss ir kārtībā, protams ka gāze var arī sasalt bet ne jau minuss 10 grados. Pie tam kurš pievienotu autogazei spirtu, ja pat tas būtu iespējams, tad tai gazei celtos cena jo spirts arī nav par velti.

I ixxx 16.02.2013

Ja kungi runā par EKO gāzes uzpildes staciju tad es kā gāzes iekārtu uzstādītājs un remontētājs esmu pieredzējis ne vienu vien gadījumu kad pēc eko gāzes uzpildes nolido visi kalibrējumi. Velns viņu zin kas tā par gāzi, rij ar pamatīgi par 20% vairāk nekā citu gāzi.

R rutks 18.08.2013

Ļoti slikta uzpildes stacija, kur darbinieki ar savu atieksmi pieliek pēdējo punktu, lai šeit vairs neatgriestos uzpildīties. Ja kādam ir vēlēšanās apskatīties lēnākos čammas, sliktākos uzpildes staciju darbiniekus un servisu - šeit ir Nr.1 piemērs!
Mana nervu sistēma izvēlas maksāt santīmu dārgāk un uztankoties pie reizes 2x ātrāk !

K kuk 21.08.2013

ответ от Директора Заправки! Если Это так То мы отремонтируем и еще доплатим тебе балвану!!!

K kuk 21.08.2013

НА ЭТОЙ ЗАПРАВКЕ САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ И ХОРОШИЙ ГАЗ!!!

AUTOGAZE Vienibas gatve 20 0.35 par litru