"Krūzes Auto" piekabes - Slikts uzņēmums

Sveiki, nu ar ko lai sāk !!!!
Vēlējos noīrēt automašīnu , domāju pameklēt www.ss.lv , un tiešām atradu pa 10 ls dienā, mercedes benz e220 , sudraba krāsā.
Es biju ļoti priecīgs, sazvanīju saimniekus un visu sarunājām. Ielidojot Latvijā zvanu un prasu, kur tad atrodas auto, uz telefona zvanu atbildēja sieviete un teica auto tikko izbraucis. Pagāja 30 min , kaut kad vinu firma bij tuvāk, tas jau sīkums. Tagad gaidu , gaidu, nevaru sagaidīt, jo vēl jāmēro 600 km tajā diena bij.Uzzvanu saimniekiem un prasu, kāda krasa mašīna būs, viņi man atbild bēša, es biju neizpratnē. Tagad ieraugu auto, no tāluma tiesām , bēšs, bet pie sevis domāju, nu nekas. Tagad ejot klāt mašīnai , man atvērās mute , sista, skrāpēta, netīra, noplukusi līdz pēdējam. viss salons, taka 5 gadu netīrīts, smird es vienkārši biju šokā , viņš jautā nu tad ņemsi ?! Es atbildēju, ka nē protams, jo ieraugot, šādu skatu, es nemaksātu naudu par graustu. Iesēžos iekšā šoferis stāsta, cik laba mašīna , neesmu jau stulbs, ka pašam jau vairāku gadu gadu stāžs braucot ar auto, un mehāniķa skola pabeigta.
Esam atbraukuši , viņu firmas vietā, jo vēlos citu auto, tagad skatos, viņiem nekā vairs nav un viņi nespēj, neko vairs piedāvāt,es tagad saskumis, palieku bez mašīnas, Rīgas vidū , un meklēju, ka tik vismaz līdz radiem Rīgā. Un vēl šoferis jautā ja jau neņemšot auto, tad jau lai vismaz benzīnu atmaksā, ko vēl ne iecerējis. Tā lūk , nekad no īs firmas neņemiet auto, slikta apkalpošana un nespēja rast kompromisu.

Nekad neņemiet neko no tiem cilvēkiem!!!!!!!!!

Z

Y YoYo 23.06.2012

Nu ko lai saka... labs un lēts ir diezgan nesavienojami jēdzieni.
Kas tā vispār par cenu - buss par 10Ls dienā.
Loģiski ka lamata!
Tad nu izvēlies, vai nu ņem normālā nomā, kārtīgu un tīru mašīnu, va mokies ar sliktu servisu unnojātu auto... bet pa lēto :)))

Z Zil43 23.06.2012

Fakts ta tāds bij, ka bildē viss lielisks bija, bet dzīvē tas jau bij cits jautājums...
Tagad esmu joprojām, savā atvaļinājumā un noīrēju pa 12 ls dienā hynday getz 1, 5, turbo dīzelis, vienkārši lieliski, ekonomisks un lieliska kartībā.