www.sudzibas.lv Krūza Aplokšņu algas

Krūza - Aplokšņu algas

Neiesaku iet tur strādāt. Strādāsiet virs 200 stundām mēnesī (arī brīvdienās), par to nesaņemot nekādas piemaksas. Alga aploksnē. Par brīvdienām valsts svētkos arī aizmirstiet - Krūza strādā vienmēr. Par attieksmi no vadības puses nemaz nerunājot. Tāpēc tur normāli cilvēki "neturas. Ir daudzi veikali, arī būvmateriālu, kur attieksmi pret darbiniekiem nemaz nevar salīdzināt!!

I

X x 15.02.2009

Nekāds tur plaukstoš uzņēmums nav. Darba sludinājumā teksts piedāvājam ir vienkārši smieklīgs!!! Konkrēts krievu kantoris (nav apvainojums normāliem krievu tautības cilvēkiem). Konkrēts piekāsēju kantoris. Un noteikti ka viņus paņems vienreiz visas instances pie rīkles. (saucamais PAPS nevarēs atlauties iemaksāt to darbiniekiem lai liek viņu mierā un piever acis).
NEKĀDĀ gadījumā neejiet tur strādāt- maksāt nemaksās, nodokļus nemaksā normāli, brīvdienas arī strādā (svētkos), dod tik parakstīt papīrus par oficiālām stundām, bet jāstrādā pari par 200-250h, garām darba līgums. Ir amati uz kuriem speciāli paņem uz pārbaudes laiku un tad atlaiž. Atvelk no algām. Un sadomājušās mazās meitenītes kas jūtas baigās vadītājas, smieties gribas. (papiņa pieg...)
Ja nu sanāk lai veicas!!!

A Astrīda 16.02.2009

Izlasīju komentārus, un pilnībā piekrītu iepriekšminētajam!Tikai par nacionālo jautājumu nepiekrītu!Ne jau no cilvēka tautības ir atkarīgas viņa darbaspējas.Ir tāds teiciens-katrai tautai savs varonis un arī savs kroplis.Pati biju "Krūzas" darbiniece nepilnus 3 mēnešus.Pirms tam man bija stabils darbs un alga kādā no pārtikas lielveikaliem.Taču gribējās lielāku algu un labākus darba apstākļus. Sāku strādāt"Krūzā.Biju ar visu apmierināta.Patika darbs, kolēģi, ar pircējiem konfliktu nebija.Tādā eiforijā pagāja pirmais darba mēnesis.Tikai...sāku just neslēptu nepatiku no savas tiešās priekšnieces.Nu apmērām tā, it kā es viņai būtu naudu parādā un neatdotu.Arī kļūdas darba procesā tika pasniegtas augstākajai priekšniecībai attiecīgi.Jo kļudījos jau ne tikai es...!Tā, nedēļu pirms pārbaudes laika beigām, paliku bez darba.Tiku atlaista pēc " pašas vēlēšanās", pat ne pēc pušu vienošanās.Tagad nav ne darba, ne iztikas līdzekļu.Pabalsts būs tikai maijā.Vienīgais ienākuma avots-asins plazmas nodošana reizi nedēļā, vai kamēr veselība atļaus.Ir arī kredītsaistības, kuras pagaidām nevaru pildīt.Tikai promejot, no kolēģiem uzzināju, ka šīs nepatikas pamatā izŗādījās mana darba alga-manai priekšniecei tā likusies priekš manis pārāk liela, un tikusi apspriesta ar katru, kurš vien klausījās.Sargieties no skauģiem...

E e 20.02.2009

Kā šitajā kantorī izturas pret tirdzniecības pārstāvjiem?

R Raimondssss 27.02.2009

67312176 - Darba inspekcijas uzticības tālrunis, kur var droši piezvanīt un atstāt savu ziņojumu, tur ir automātiskais atbildētājs, līdz ar to tas ir pilnīgi anonīmi, jo nav jānosauc savs vārds.
Neļaujiet sevi izmantot, jo alga aploksnē, neapmaksātas slimības lapas, neapmaksātas virsstundas - tas ietekmē uz Jūsu dzīvi, pašcieņu, pensijas apmēru nākotnē un pats galvenais, - tas ļauj Darba devējam justies droši nemaksājot un necienot savus darbiniekus.

A Astrīda 28.02.2009

Šoreiz aizkustināšu "Krūzas" tēmu no pircēju puses.Šitik birokrātisku un papīriem apkrautu veikalu nebija pat padomju laikos.Biju pasutījusi flīzītes dažu latu vērtībā.Kā pie viņām tiku:1.process nodaļā pasūtot preci;2.process infocentrā izrakstot avansa maksājumu;3.process kasē samaksājot avansu(no preces vērtības 8ls tiek iekasēts avanss-3ls, gribēju samaksāt visu summu, bet tā nevarot, vajag tikai avansu);4.gaidīšanas process;5.atkal uz veikalu, pasūtījuma lapu paraksta menedžeris, dodos uz kasi6.process kasē-kasiere liek parakstīt avansa atmaksas veidlapu, kura nav pilnībā aizpildīta, pieprasot uzrādīt personas kodu, lai it kā atdotu man tos avansa 3 latus un pēc tam atskaitītu no manas pirkuma summas.Tā tiek pieprasīts paraksts ar visu personas kodu zem gandrīz tīras lapas(raksti klāt ko gribi pēc tam).Pēdējais process-samaksāju atlikušo summu, un eju uz noliktavu pēc savām flīzēm.Paldies dievam, flīzes mašīnā, braucu mājās!Šitāds sviests."Krūzā" nekad vairs neiepirkšos un arī citiem neiesaku!!!

K Krūza 07.04.2009

"Krūza"-mazs, sīks, kā valdes loceklis biznesiņš.Ambiciozi muļķīga attieksme pret klientiem un sviem darbiniekiem...Bedre.Patiešām "krievu kantoris", ne tāpēc, ka krievu daudz bet tāpēc, ka filozofija kā padomju laikos!Interesanti, vai tie, kas tur jutušies labi, kaut ko citu un labāku maz ir redzējuši????Tas ir vājprāts, kas tur notiek, it visā-attieksmē, aplokšņu naudās, kā darbinieki ar temperatūru dodas strādāt, kā pēc A hepatīta noslimojoša darbinieka atlaišanu no darba, kā masveidā maina darbiniekus pēc pārbaudes laika beigšanās...!Kurš te runā par kaut ko normālu, ja pašnovērtējums mazs-tad "krūza"īstais kantoris!Tur darbs VIDam un darba inspekcijai...Starp citu Irīnas tante ir draudzene lidz brīdim...;(
Žīdu kantoris...
Bet kolēģi ir jauki-Saša, Igors un visi, visi pārējie...

K Krūza 07.04.2009

Un Oksana ir rupja kā zirga deķis!Kā teiktu mans bērns-vai tā tante ar to muti maizīti arī ēd?????

U Uģis riktigais 09.04.2009

Vai tad Jūs neviens TV neskatāties, kā risina problēmas eiropā un citur pasaulē? Ir darba kolektīvs, kurš piesaka streiku, izvirza prasības utt. Kad es iešu pirkt krāsas buņdžu, es sapratīšu.Un tad, ja lido āra no darba, tad ar plašu vēzienu. Es uzskatu, ka par savām tiesībām ir jācīnās, protams, ne vardarbīgām metodēm.Bieži vien darba devēji tikai uz to vien spekulē, ka varēs dabūt citus darbiniekus, tāpēc apbižo. Mans darba kolektīvs ir it kā sašķelts -katram savadāka alga, tāpēc nav vienotības par tematu "Algas palielināšana".
Bet tas jau ir cits stāsts, kas nav saistīts ne ar "Krūza", ne būvmaterialiem.

J Janka 16.04.2009

Mani uzaicināja uz darba interviju.Sasveicinājamies latviski, tālākā saruna notika krieviski (es taču ilgi meklēju darbu, ko tur iebilst).Bla, bla, bla, līdz sāku uzdot jautājumus par algu, virsstundām.Kā jau iepriekšējie komentētāji teica-aldziņa 200 Ls oficāli, pārējais kā piemaksa aploksnē.Par virsstundām, tādas viņiem neesot, vienīgi ja vajagot aizvietot kādu saslimušu kolēģi, tad par to samaksājot.Veikalā pārsvarā dzirdēju darbiniekiem sarunājoties tikai krievu valodā(pie info galda).Man ir svarīgi, lai stādātu un godīgi maksātu nodokļus!Diemžēl meklēšu citu GODĪGĀKU uzņēmumu!

B Barber 05.10.2009

a tur tā Olga Gliznuca vēl strādā ?

E Es 02.03.2010

Oksana pati savā laikā priekšniecībai "līda p****ā" lai izsistos uz augšu pa karjeras kāpnēm. Saku to no personīgās pieredzes jo savā laikā viņu ļoti labi pazinu. Protams, ka tas tika darīts ejot pāri līķiem. Tā ir kā mafija, ja tu kaut kam nepiekrīti, tevi aprok. Tiko tu sāc strādāt tevi mēģina "salauzt". Ja tu šo eksāmenu izturi un nepaliec par grīdas lupatu tad tev ir izredzes. Principā Krūzā var strādāt ja tev nevajag naudu, tu mīli Sasko k-gu un esi gatavs pildīt pavēles. Ja nav ko ēst tad protams arī Krūza ir labi, tikai jāiemācas tajos džungļu likumos izdzīvot.

E ezis 12.07.2010

Sveiki!

Kāds var pastāstīt kāda ir attieksme pret tirdzniecības pārstāvjiem ?

T T/P 10.08.2010

Sveiks, pats biju stradajis kruza, tagad paldies dievam stradaju pat uz sevi, tirdzniecibas parstavis kruza ir vel vien nosaukums-vergs.Gruti pateikt ka tur vispar var nopelnit.Masina ir viena uz piecam cilvekam, un principa to izmanto prieksnieks, tad tev japrasa masinu lai piebraukt pie klienta, alga ir 180ls +procenti, kurus nevar nopelnit, viniem ir sava matematika, ka ari mainas tirdzn.parstavi katru menesi.darba laiks no 8 lidz 18:00.Dators viens uz visiem :D Datu bazes nav, katru reizi jaskrien pie operatoriem, kuri vispar suta parstavjus uz ... .Loti priecigs ka vairak tur nestradaju

A AGA 22.10.2010

BEZ TABU UN TAUTAS BALSS DRĪZ APMEKLĒS TO PRETĪGO VIETU< JA VID NEVAR KONTROLĒT!

L lko 02.04.2011

jap!

A ARPASLEPNUMU. 02.04.2011

..nu ko milie potencialie nakamie kruzas darbinieki, neko labu es jums pateikt par to uķi nevaresu.Saksim-ja esat pirms tam dienejusi specialaja vieniba un jums ir laba fiziska un pats galvenais morala veseliba, tad uz prieksu, bet tur ir vienkarsi saraskina kantora.stradasiet 230-240 stundas menesi par norunato grafiku darba aizmirstat (itka 4 strada 2 brivas) tas mainisies pec 5.nostradatam dienam, ja vel izsturesiet tik ilgi tur.Un grafiks bus tads 5 strada pa 12.stundam viena briva.TUR IR SAUSMAS BEDZIET NO TURIENES KAMER VEL VAR, A TIE KAS TIKAI TAISAS UZ TURIENI PASUTAT GULTAS VIETU PSIHENE...

J jaa 16.06.2011

Kas par mulkibam, kadas virstundas bez piemaksa, tad milie mani jus esat stulbi ja to pielaujat!!!Viaglak aiziet no darba neka pateikt paris pantus kas draud ja nemaksa algu ka pienakas.Suni rej, bet karavana iet talak.Ar tadu attieskmi pret sevu un savu nopelnito algu vienmer busiet otraja plana!Jebkuram uznemejam ar savu miksto mugurkaulu jus esat medusmaize!!!

R Raim 04.08.2011

Nu, tā tas arī ir. Darbinieki baidās kauto ko teikt, tā arī turpinās līdz šim brīdim: alga aploksnēs, briesmīga attieksme no vadības puses, vairāki likuma pārkāpumi utt... Darba inspekcijā visu to ļoti labi zin, bet tas ir izdevīgi valstij kopumā - izmantot cilvēku. Līdz ar to nekas nemainīsies ne tikai dēļ darbiniekiem.

I inese 12.09.2011

vai tiešām visos kruzas veikalos šadi iet, vai tas ir konkreti viena?

N nezinams 27.11.2011

jus lamajat oksanu .ne katrs viretis varetu ta stradat .es agrak stradaju kruza. redzeju ka vina strada .vina ir skasta gudra .man bija preks stradat ar vinu.ja vina butu laba pret visem vina nesasnegtu daudz.nu nav vina latvete nu i kass tur sausmigs.