www.sudzibas.lv Krūza Aplokšņu algas

Krūza - Aplokšņu algas

Neiesaku iet tur strādāt. Strādāsiet virs 200 stundām mēnesī (arī brīvdienās), par to nesaņemot nekādas piemaksas. Alga aploksnē. Par brīvdienām valsts svētkos arī aizmirstiet - Krūza strādā vienmēr. Par attieksmi no vadības puses nemaz nerunājot. Tāpēc tur normāli cilvēki "neturas. Ir daudzi veikali, arī būvmateriālu, kur attieksmi pret darbiniekiem nemaz nevar salīdzināt!!

I

A aero 27.09.2008

A ko ta tu gribēji... ja jāstrādā svētkos tad jāstrādā!! :)) Itkā tad pircēju nebūtu.. mazums kādam savajagās kko no būvmateriālu veikala :)

T TATJANA 09.11.2008

Prihodila na sobesedovanije v "Kruzu" na dolznostj prodavca-konsuljtanta, srazu predupredila, chto 2 dnja v nedelju uchusj.Zhenshina, provodivshaja sobesedovanije, zaverila menja, chto eto ne problema i voobshe bila kak saharnaja.Napravila menja po utram na obuchenije(dostatochno sloznoje, schitatj summu zakaza mebeli, materialov it.d.).Kogda ja prishla v 3 raz, menja obradovali tem, chto na eto mesto uze vzjali druguju devushku.Zaletj, konechno osobenno ne o chem(rabota s 8-20, 250ls), no ja poterjala, vremja i sili, no vidimo takih tetenek interesi drugih ljudej ne interesujut!!!

J juris 21.11.2008

lai nu kur tikai ne krūzā-krievu banda plus ūdensgalva un oksa no kazahstānas.

S Sergejs 26.11.2008

Juus neesat iisti darbinieki, laikam domaajat, ka jums maksaas par mutes dzeseeshanu. Visaas firmaas tak ir jaastraadaa, es jau 5 gadus Kruuzaa straadaaju un vienu reizi biju pat Kanaariju salaas, un Munamegjii, taa ka nevajag, ja?
Vai juus esat nacisti? Krievu priekshnieciiba ir vislabaakie!
TIEC TAM PAARI!

I Irīna 04.12.2008

Es uzskatu, ka ''īsts darbinieks'', kurš strāda ''Krūzā'' jau 5 gadus un izbraukājis Kanāriju salas un Munamegi, nav nekāds ''darbinieks'', bet izdomāts personāžs!!!Jāstrādā ir visur, bet ir svarīga arī vadītāja attieksme pret saviem darbiniekiem!Ja runa iet par Oksanu Čerkasovu, tad šai meitenei nav ne izglītības, ne takta izjūtas, ne arī saprašanas, kā būtu jāvada kolektīvs!Viņai vajadzētu komandēt karavīrus, nevis veikala darbiniekus!Vēl gadus 2 atpakaļ ''Krūza''atļāvās saviem darbiniekiem izmaksāt boulingu (jau sen to vairs nedara), kāda runa var būt par Kanāriju salām!Arī aplokšnu alga tur pastāv, ja spēsi patikt Oksim, tad būs algas pielikums, ja nē, tad iztiec ar to mazumiņu, ko maksā!Varēsi atnest viņai kadu dāvaniņu, vai apmaksāt pusdienas no saviem līdzekļiem, tiksi pamanīts!!!Ja neesi spējīgs finansiāli, tad-piedod!Zivs pūst no galvas!!!''Krūzā'' ir divas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm-viena ir ''finansiālā'', otra-''horizontālā''.Pirms doties strādāt uz ''Krūzu'', katram ir jāapsver savas iespējas un jāgriezas pie ārsta, lai pārbauda nervu sistēmu!!!

J joko 04.12.2008

Viņš droši vien ceļojumu kredītā paņēma un tagad 5 gadus maksā :) " Forši ka strādā Krūzā!!Tev noteikti ir veicies!Un tu dzīvē daudz sasniegsi" :)

S Students 08.12.2008

Sveiki visiem te esošajiem apmeklētājiem! Taisos it kā iet uz Krūzu strādāt, bet palasot šos komentiņus kaut kā aizdomājos vai tik es tur neieberzīšos! Kas attiecas uz personālu šajā iestādē tad jāteic par sevi kad diez vai es varētu ar kaut kādu tur Oksanu, kas acīm redzot ir no kaut kādas čurkistānas un nesaprot valsts valodu sastrādāties, vai labākajā gadījumā es viņu vienkārši izmestu pa logu -nu kā filmās, jo nedaudz esmu tomēr rasists. Esmu strādājis daudzos uzņēmumos un pēc savas pieredzes varu pateikt, nemaksā normāli nekur tā ka nav ko gaidīt normālu darba atdevi no darbiniekiem un kā redzu Krūza tas arī nav izņēmums. Kas attiecas uz svētku dienām un aplokšņu algām, tad ir attiecīgas iestādes kā VDI un VID kas ar to nodarbojas un te nu nevajadzētu bremzēt, bet doties un savas tiesības aizstāvēt. Man nesen bija gadījums kādā no uzņēmumiem arī būvmateriālu bodītē, griezos abās šajās iestādēs ar iesniegumu par uzņēmuma pretlikumīgo darbību un rezultāts pēc pārbaudes un audita veikšanas izskatās spīdošs uzņēmumam jāmaksā lielas soda naudas, jo izrādās, ka aplokšņu algas ir ļoti elementāri pierādāmas nevis kā iedomājas gudrie grāmatveži uzņēmumos, tā ka saturas Krūza ja man sanāks strādāt pie jūms tas var notikt arī šeit.
Nu lai jūms pagaidām veicas!

J joko 08.12.2008

nu gan..Tu vēl neesi sācis strādāt tur, ka jau draudi!!Un domājot, ka iesi strādāt uz jaunu darba vietu Tu jau domā, kā viņiem to un kā viņiem šito!!!

S Students 08.12.2008

Jā ar mani Joko labāk nejoko.

O Oksana 09.12.2008

Student, rasistiem ir jaiet tirit ielas, cita pielietojuma neredzu, ta ka laipni ludzam Kruza mums setnieks noderetu. Un ar tavu attieksmi nav savad, ka visur, kur tu stradaji tev bija slikti. Stulbie naciki visi ubagos.

S Students 09.12.2008

Oksana ej tu dirst!!!

O Oksana 09.12.2008

Ej mekle slotu tirisanai, student!!! Pieteic auditu un VDI, lai noskaidrot, kadu slotu un katu vislabak izveleties.

Tagad krizes laika tu paliksi bez darba :)

S Students 09.12.2008

Skaties pati čurka ka nepaliec bez darba krīze jau vēl tikai būs un šerpie veikali viens pēc otra aizvērsies. Laimīgu Jauno Gadu!!!

O Oksana 09.12.2008

Man nav nekadas dalas gar to, kas slegsies. Man jau sen ir savs bizness, atskiriba no tevis. Jo kamer tu tur ar saviem auditiem nemies, es stradaju un pelniju :)

Good luck

S SeeYou 09.12.2008

Oho, kas te par karstumu..
Student!!Tev pārāk daudz sakāpis galvā. Tu no sevis iedomājies, ka esi kaut kāds varonis uzsūtot visiem VDI, VID..Zini, es Tev pastāstīšu noslēpumu - tas nav nekāds varoņdarbs. Un tas, ka Tu draudi darba vietai, vēl nesācis tur strādāt, jau vien parāda, kāpēc Tu neesi noturējies darba vietās!! Un tāds Tu arī paliksi, jo tādi cilvēki kā TU, vienmēr činkstēs un skries pa kabinetiem rakstot sūdzības.

Būtu priecājies, ka Tev šajos laikos vispār ir darbs. Jo kā jau zini, pie mūsu šī brīža situācijas valstī - katrs darbs ir svēta lieta!!

H Hugis 11.12.2008

Uja..

G goverment.lv 11.12.2008

Šī apsūdzība ir nepatiesa un tēma tiek slēgta.

Patiesībā esmu tur strādājis un aizgājis, Ejot strādāt Krūzā ir jāievēro daži sīkumi:
*Tiešām alga konvertā. puse uz Unibanku puse aploksnē
*darba grafiks: 4 strādā - 2 atpūties, neatkarībā no svētku dienām, UN protams 4/2 grafiks tikai pirmās pāris nedēļas, pēc kā menedžeri dara kā viņiem ērtāk.
*Iestājoties darbā pirmais tituls tev ir Pārdevējs - konsultants, uz papildus vārdu Māceklis var necerēt.
*Visa apmācība iekļaujās pirmajās 10 minūtēs, kurā var iegūt zināšanas kur kas ir +/- ar pirksta norādi. pēc kā visas zināšanas pienāks pašas ja būsi ieinteresēts pats meklēt informācijas avotus.
*Nedrīks aizmirs par nabaga pīpētājiem jo viņiem ir atvēlētas tikai 5 min pauze pēc katrām 2 stundām ārā uz ielas neatkarībā no gadalika, līdz ar ko pīpētājiem tiek nogrieztas pusdienlaika stundai 20 minūtes.
*Mīļākā tēma PRECES: preces Krūzā atrodās uz plauktiem lai piekuriem varētu piekļūt ir vajadzīgas trepes, (ja ņemt vērā latvijas darba drošības likumus ir jābūt pacēlājiem kas visu pārvietotu no augšas un leju un otrādi), bet krūzā tas notiek ar alumīnija trepēm par kuras kvalitāti es klusēju (tagat māku ļoti labi balansēt).
*Pusdienslaiks nosakās ne oficiāli vienā un tanī pašā ierastajā laikā, bet atkarībā no tā kad tevi palaidīs tavi kolēģi, tātad var tikt palaists ēst laika posmā no 12:00 līdz 18:00.
*Papildus stundas un pārstrādātās dienas neapmaksā ja tev ir noteiktas 200 stundas mēnesī un esi nostrādājis 230 papildus 30 stundas tev neapmaksā pat ja tev ir solījuši kad papildus stundas apmaksās tikai atnāc un pastrādā kāda cita kolēģa vietā jo tas ir slims.
*Ja esi nostrādājis mazāk par savu atvēlēto laiku tad protams alga paliek mazāka, te viss kārtībā.
*Ja tavā nodaļā saplīst piemēram lampiņa vai kāda cita prece, un tu biji viss tuvāk tu maksā no savas kabatas, tāpēc neviens neko neplēš hehe!
*Par aiziešanu no darba! ĪPAŠA TĒMA, no krūzas var aiziet 3 veidos, 1) aiziet un uzrakstīt atlūgumu lai pēc mēneša tiktu atbrīvots no pienākumiem, pēc kā tevi tur pierunā lai paliec un alga būs lielāka pēc kā tu savāc atlūgumu un pēc 14 dienām tevi izmet. 2) tavu atlūgumu pieņem un tu nostrādā godīgi savu mēnesi un saņem algā tikai Oficiālo minimālo algu (jo nevienam no Krūzā strādājošiem nav noslēpums kad strādā ar minimālās algas nodokļiem.). 3) saņemt algu un momentāli pieprasīt atbrīvošanu pāris dienu laikā. (tas ir drošākais)
*Attieksme pret darbiniekiem ir tiešam nožēlojama Tā nav fantastika tas ir fakts, Esošie menedžeri diezgan bieži atgādina cik aizvietojams tu esi. saucamais "PAPA" kas ir Krūzas lielais priekšinieks mēdz izmest darbiniekus tikai jau no slikta garstāvokļa.
*Ir redzētas arī Valsts pārbaudes kas ir veiktas saistībā ar bijušo darbinieku žēlabām. TAS NEIET CAURI! sākas viss ar pastaigu pa veikalu (pirms pastaigas izskrien cauri kāds no vadības un pavēl visiem darbiniekiem praktiski neko nedarīt, lai nepārkāpj valsts likumdošanu saistībā ar darba likumu), pēc kā vadība un valsts pārbaudes amatpersonas iet dzert kafiju un uzēst kādu rausi.
*Cilvēku daudzums nodaļās ar paša veikala vadību ir paredzēts lai būtu 2 personas uz vienu nodaļu, Ļoti reti dabā to var manīt, man pašam ir bijis gadījums kad biju 1 uz 4 nodaļām, Es nefantazēju es pats toreiz par to biju ļoti šokēts. nu protams ne visu dienu nu bet pāris stundu gan.
*Slimot galīgi ir sev kaitīgi, abās tās nozīmēs jo Krūza izmaksā algu pēc Slimības lapas tikai ar minimālās algas naudiņas līmeni. tā teikt 2 nedēļas paslimo un saņem par viņām kādus 60 latus.

Citeim vārdiem sakot vēlaties strādāt tur LŪDZU uzpriekšu. neteikšu kad tie bija mani briezsmīgākie laiki, bet tagat kaut esmu daudz ko samācījies saistībā ar tām mantām kas nepieciešamas lai aprīkotu kādu jauku apartamentu. vairāk nekā...

J Juris 19.12.2008

Vot tak Krūza!

A apaļais 27.01.2009

tagad ir vēl interesantāk, uzsauc augšā liek parakstīt abpusēju vienošanos Irīnas tante, pasaka tu slikti strādā tu mums nederi, izmaksā kautkadas kapeikas aprēķina vietā, ne kādas kompensācijas nekādas atvaļinājuma naudas un sveiki Rasma...kaut gan nostrādats bij pusgads, tādā garā atlaisti jau aptuveni astoņi cilveki un tas tik ir sākums...