www.sudzibas.lv Krustojumi.lv Pilnīgi nekompetenti braukšanas instruktori B kategorijai

Krustojumi.lv - Pilnīgi nekompetenti braukšanas instruktori B kategorijai

Neizmantojiet šīs autoskolas pakalpojumus, braukšanas instruktori pilnīgi nekompetenti, neko neskaidro, mašīnas vecas un nav drošas un ar tādām mašīnām nevar sagatavoties csdd eksāmenam.

25.01.2023

Atbilde no Krustojumi.lv Support Pārstāvja atbilde 26.01.2023

Labdien!
Ņemot vērā, ka visas mācību mašīnas tehnisko apskati iet katrus 6mēn un ir aizliegts mācīt ar "melno" uzlīmi, visi auto ir tehniskā kārtībā un, lai iemācītos braukt, nevis "sēdētu pie stūres", būtiskākais nav, vai auto ir 2010, 2015 vai 2020 gada. Svarīgākais, lai visi tehniskie mezgli atbilstu prasībām un cilvēks blakus, kurš palīdz visu apgūt.

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā neviens Agnis uz braukšanas nodarbībām pie mūsu instruktoriem nav nācis un lietotāja profils izveidots vienlaicīgi ar sūdzības ierakstīšanu, vēlamies nosūtīt sveicienu mūsu konkurentiem, kuri cenšas "notirgot" savus līzingos paņemtos auto, gremdējot mūs.

Kā arī, ļoti daudzi kursanti izvēlas mūsu skolu pēc tam, kad mācījušies "lielajās" skolās, kur instruktors neko nesaka un palaiž uz CSDD eksāmenu, kuru 3 vai 5x nevar nokārtot, lai tiešām iemācītos braukt ar mūsu palīdzību un iegūtu savu kāroto vadītāja apliecību.

Jauku dienu,
Krustojumi.lv administrācija

Papildināts Agnis95 27.01.2023

Jūsu skolas csdd eksāmenu kartošanas statistiku var atrast csdd mājas lappā žēl ka neieraudzīju to agrāk :)

T taisnibascinitajs3 26.01.2023

Sliktam baletdejotājam arī olas traucē.

A Agnis95 26.01.2023

Aizejot uz citu skolu es dabūju tiesības atrāk, bet nu ja kāds grib var pamēģināt šo burvīgo skolu :DD es tik brīdinu cilvēkus šeit :DDD

O Ortofosfāts 26.01.2023

Man viņi pat braukšanas stundas csdd neievadīja. Tāpat kā braukšanas eksāmens ir pēc 5 braukšanas nodarbības un tikai tad var nokārtot atlikušās,ja noliki eksāmenu,ja ne par katru eksāmenu maksā 30e. Naudas izkrāpšana. Speciāli izgāž eksāmenu,figūras nemāca. Tas vecais garmatainais vecis,kas pieņem skolas braukšanas eksāmenu ir ļoti agresīvs,sāk pīpēt blakus savu iqos neko nepajautājot vai netraucē. Agresīvi un nervozi dod norādes un komentārus.

K Krustojumi.lv Support Pārstāvja atbilde 26.01.2023

Lūgums atklāt savu vārdu uzvārdu, citādāk tas viss ir tukšs bļāviens visumā.
Ja nesazinājāties, lai visas nodarbības ievada sistēmā, tad nav jābrīnās, ka viņas tur nav.

Kā arī, pēc 5 braukšanas nodarbībām skolas braukšanas eksāmenu neviens neliek kārtot un to nemaz darīt nevar. Tātad, pirms sākat publiski apmelot mūsu uzņēmumu, vismaz pārdomājiet "loģiskākus" melus.

Ja eksāmenu nenokārto, protams, par atkārtotu eksāmenu ir jāmaksā, tieši tāpat kā CSDD. Nesaprotam, kas tieši ir tik šokējošs un pārsteidzošs tajā. Ļoti daudzi kursanti nokārto skolas braukšanas eksāmenu bez problēmām, jo māk braukt. Ja braukt nav iemācījies cilvēks, tad visi vienmēr ir vainīgi, komandas ne tādas un garastāvoklis ne tāds. :)

Krustojumi.lv administrācija

O Ortofosfāts 27.01.2023

Paldies. Nav vērts. Tik padalos ar pieredzi pie jums. Aizgāju uz citu autoskolu un ātri bez problēmām tiku pie tiesībām un tiesības jau kā 1,5gadi jau ir kabatā,bez liekas aizķeršanās. Meitene,kas vada braukšanas nodarbības vārdā Patrīcija,gan ir superīga un patīkama persona. Tik žēl,ka tādā murgu kantorī strādā.