www.sudzibas.lv Kruīza kompānija Labi audzināta meitene spļaudās

Kruīza kompānija - Labi audzināta meitene spļaudās

Kruīza kompānija maršrutā no Liverpūles uz Ņujorku, mākslas filmā "Titāniks", pirmajā klasē atļāva braukt arī prastiem un vāji audzinātiem pasažieriem. Tā, piemēram, vienreiz pastaigas laikā varēja novērot, kā puika māca meiteni spļaut tālumā. Puika pats tālumā spļāva tālu un pārliecinoši, bet meitene tikai mācījās, taču estētiskais kopskats bija ļoti negatīvs.
Ja arī jūs gribat sabojāt sev brīvdienas un skatīties, kā pasažieri piespļauda ūdeni, tad varat izmantot šo rēdereju.

H Hugo Djego 21.10.2009

Es domaju, ka visneaudzinatākais bija tas vecis, kurš neskatoties uz bojaeju vēl centās piesavināties dažādas bagātības, kuras viņam nepiederēja!Un galvenais, ja būtu grābis kaut kādu peldriņķi!Nē-viņš grābs zeltu, kas vel ātrrāk šo var novilk pa burbuli!

M Mūdzis 25.10.2009

LOL

H haahh 25.10.2009

Nu tu Sajugs esi galiigi nojuudzies! Kas tevi uztrauc kas kautkaadaas filmaas notiek?

š šeherezade 25.10.2009

Uz kuģa klāja satiekas gan augstākās, gan arī zemākās klases pasažieri, tur nešķiro...Bet meičai no augstākās sabiedrības tomēr tā spļaušana gāja pie sirds, jo neviens no viņas augstdzimušas ģimenes to neredzēja un secinājums viens---augstākās sabiedrības slānis tikai savējos vipendrivajetsa, bet tā...tādi pat kā visi mirstīgie...:))))

E Eseseseseseseseses 25.10.2009

:))))))))
bet pozitiivais sajaa filmaa ir tas, ka tad, kad reedereja gaaja uz grunti, tad sos nekulturalos pasazierus nelaida glaabsanas laivaas (jo vinji bija zemakas skiras, tobis nepienaakas), taadejaadi sis kaitiigais ieradums un sausminosaas manieres netika ieraadiitas citiem...

S Skolnieks 22.11.2009

Ak jūs buržuāzijas pārstāviji, cik tiešām sāpīgi ir redzēt kā cilvēki spļaudās, būtu uztraucies par to kurš kādam dzīvniekam iekšas tagad izrauj. Špļaudas viņai/am - IDIOTI!