Krown pretrūsas apstrādes - Apmāns

Trīs gadus pēc kārtas veicu mašīnai pretrūsas apstŗādi Krown,mašīna nav tik veca 2007 gada,tādejādi centos pasargāt no ārējiem bojājumas faktoriem.Kā to reklamēja Krown,visa "Skaistā"informācija ir viņu mājas lapā!Pēdējā apstrāde bija 10.11.2016,pēc trim nedēļā konstatēju ka mašīnai ir parādījusies rūsa.Vērsos ar rakstisku pretenziju,lūdzu atgriest pēdējās apstrādes izdevumus,kā arī lūdzu servisa darbiniekiem nofotogrāfēt bojājumus kurus pievienot pretenzijai bet viņi atteicās,sakot-ka pietiek ar iesniegumu.Gribu vērst uzmanību,ka pie šīs apstrādes tiek izsniegta Krown garantijas talons uz 1 gadu, kurš ietver sevī garantiju, ka viena gada laikā automašīnas esošā rūsa tiks apstādināta un jauna neveidosies.Pirms sāku šo apstrādi,rūsas nebija vispār bet veicot "itkā aizsardzību"esmu fakta priekšā un rūsa ir! Bet mājas lapā viņi reklamē ka pretējā gadījumā viņi apņemsies segt transportlīdzekļa rūsas likvidēšanas izdevumus.Garantija talonā šāda informācija protams nav!Pagāja 1 nedēļa pēc mana iesnieguma,zvanu, noskaidrot vai ir izskatīts mans pieteikums?Saņemu šokējošu atbildi,ka šis mans garantija talons ir attiecināms uz mašīnu, kurai ir ne vairāk kā 3 gadi no ražošanas datuma!Pilnīgs sviests,jautājums,kāpēc tad vispār tiek izsniegta garantija...talons kuram nav nekādas spēka.Viņu piedāvājums bija iziet atkārtotu apstrādi bet ar atlaidi.Paldies,veikt atkārtotu apstŗādi kuru veicu jau 3 gadus pēc kārtas bet rezultāta 0,tad tagad veikšu ar atlaidi un rūsa pazudīs...Lūgums neuzķerietie uz SUPER BRĪNUMLĪDZEKLI KROW,jo tā aizsardzība nedarbojas un viņu garantija talons arī.Biju muļķis un skaistie vārdi,video un visa viņu reklāma mani uzrunāja,bet tas viss ir domāts lai noticētu un izliktu ne mazu naudiņu savas mašīnas aizsardzībai!

J jekabpilsjekabpils 20.12.2016

Ja ja vini vel reklameja ka masinas durvis tie saucamie specuki urb liekos caurumus lai no ekspuses apstradat es jau tad saprotu ka kreisa kantora Autoram pilnigi piekrutu .

K Krown 31.01.2017

Precizēsim vietu, arkas kantīte aizmugurē ir minimāli parūsējusi, jo Jūsu automašīnai nav plastmasas tā saucamās kabatas, braucot šī vieta visu laiku ir pakļauta nemitīgai berzei un principā strādā kā smilšu strūkla un produkts ir jāatkārto, ko Jūs varat izdarīt bez maksas gada laikā pēc apstrādes vai arī iegādājoties T40 airosolā un piepūst pašam. Jums ir garantijas talonā rakstīts , kad Krown neuzņemas garantiju par mehāniskiem bojājumiem...
Un Jūsu auto pēc 3 gadu apstrādes izskatījās tiešām labi, gan apakša, gan sliekšņi, durvis...
Krown

A aija 26.12.2017

krown,apstradaju ar krown,bet masina saka ruset pec 3 menesiem,pilnigs sviests,tikkai naudas izmesana

J JeepGC 05.09.2018

Taisījos pieteikties uz apstrādi... tagad nezinu. Kur vēl Latvijā var jaunu mašīnu apstrādāt? Vai tomēr pie igauņiem drošāk, vismaz godīgāk... ?

U Uldis R 29.10.2018

Nereklamēšu nevineu konkrēti, papēti auto forumus (bmw, mercedes, utt.), pajautā auto entuziastiem. Lai atrastu labu risinājumu reizēm ir jāziedo laiks izpētei.

A Alex 01.11.2018

Pēc pieredzes iesaku ikvienam AUTOSPECI.LV
Pietiks ar vienu reizi lai aizmirstu par rūsu uz auto apakšas uz varākiem gadiem. Var iepazīties ar darba procesu youtubā, daudz video.

U Uldis R 01.11.2018

Ja jau konkrētas rekomendācijas, tad ieteiktu arī apsvērt sintija auto. Vienu no automašīnām esmu apstrādājis tur, šobrīd (gadu vēlāk) auto izskatās tieši tā pat, kā pirms apstrādes. Tiesa gan šis auto ir īpašs gadījums un ziemas sezonā atpūšas garāžā.

S Skudra 25.09.2018

Vai ir iespējams atrasties blakus kad tiek veikta apstrāde, tādejādi redzot vai darbs tiek paveikt labi?

K Krown 25.09.2018

Ja protams, tikai droshibas apsverumu del neljausim Jums atrasties zem pacelta auto, bet verot procesu mums nav iebildumi!

U Uldis R 29.10.2018

Krown pretrūsas aizsardzības līmenis ir ļoti zems. Ne tikai tiek veidoti caurumi virsbūvē, bet arī pats pretrūsas materiāls tiek izmantots ļoti maz (vienā servisā man rādija piemērus). Laba līmeņa pretrūsa, kas gan ir dārgāka par krown, arī nav jāatjauno katru gadu, kā rezultātā krown ilgtermiņā izmaksā dārgāk.

K Krown 29.10.2018

Sveiciens konkurentiem-atgadinam, kad krown ir pretrūsas apstrades programma nevis vienkarshi pretrusa! Visiem veiksmes!

A Aleksej Ku 17.11.2018

Nezinu taisniba vai ne, bet man kadreiz skaidroja ka krown nak no Kanadas un musu apstakliem kur celus apstrada ar sali nav piemerots. Gribas gan piebilst ka pretrusas apstrada javeic perkot auto no salona vai atvedot no arzemem kur neizmanto visus tos reagentus celu apstradai kurus izmanto pie mums LV, ka ari ja auto ir sacies ruset tad diez vai to var apstadinat veicot jebkuru pretrusas apstrade.

U Uldis R 29.10.2018

Esmu nevis konkurents, bet bijušais potenciālais klients, pēc tirgus izpētes un apspriedes ar vairākiem auto entuziastiem izlēmu par klientu nekļūt. Dalos ar iegūto informāciju. Arī manā augstāk esošajā atbildē nepieminēju konkurentus, bet ieteicu cilvēkam veikt tirgus izpēti.

K Krown 17.11.2018

Sveiciens Valsts 100 gades svetkos, Kanada sali kaisa 3x vairak ka pie mums, gan Natrina hloridu, gan bishofida hloridu un ta lai butu saprashana 3x Vairis ka lv-secinajumus izdarit pashi par produktu, par processu, Cenu un 32 gadi Kanada, nu jau 8 gadu lv un eiropa!
Latvijas 100!

S steidzigais 21.11.2018

Sveiciens visiem! Vēlos padalīties pieredzē par Krown Talsi. Pierakstījos uz pretrūsas apstrādi, sagaidīju noteikto datumu un laiku, paņēmu darbā brīvdienu (diemžēl - darba laiki mums ar Krown filiāli Talsos vienādi) Aizbraucu - durvis slēgtas, piesprausta zīmīte ar inform. telefonu. Sazvanīju norādīto adresātu - nu jā, pacēlājs salūzis. Skaidrs, kam negadās, bet varēja taču man piezvanīt. Nu jā, atvainojiet, nepiezvanījām. Tagad rinda pazaudēta - piezvaniet mēneša beigās un pierakstieties kkad uz decembri. Mans kolēģis, kuram noliktais datums bija 21.11 saņēma zvanu - atvainojiet, nevarēsim Jūs apkalpot, ķīmija beigusies. Piezvaniet mēneša beigās un pierakstieties uz decembri. Diez citās Krown filiālēs arī tā notiek?

O Oleg Filatov 27.11.2018

Līdz šims apstrādāju divas mašīnas Riga vis augsta līmeni ,sievai pat mazu dāvanu iedeva kungs kurpēm pret salu līdzekli .Rita braucu uz Jelgavu uz jaunu filiāļu apstrādāt Audi a6 tīko no Vācijas pilnīgi bez rūsas .Nu tad bus atsauksme pēc gada ...

S Sergo13 14.02.2023

Kur atsauksme?

L Lauris Matīss 30.08.2019

Tas viss ir sviests, esmu rūsu ar nez kādiem tik ne līdzekļiem pūtis, nekas nepalīdz, pilnīgi nekas. Vienīgi ar bitumu un viss kas reāli palīdz, ja redzamā vietā tad jāgriež ārā uz jāmetina jauns materiāls. Visi šitie KROWN ir mēsls, jau dzirdēts nez cik reizes par sūda Krown kur pēc apstrādes sāk rūsēt. Tad jau labāk nopūst ar Xline vai bullet line uz bituma bāzes.

E emils_j 09.03.2020

Vai Valmierā Scorpion PM vai apstrādāt vai jābrauc uz Rīgu?