www.sudzibas.lv Krodziņš minigolfa laukums

Krodziņš - minigolfa laukums

Neiesaku doties uzspēlēt minigolfu uz krodziņu "Korande" Carnikavas novadā, jo kad pirms dažām dienām ar vīru un meitiņu ieradāmies izklaidēties, tad krodziņa īpašniks mums lika justies kā sētniekiem. Vispirms protams samaksājām par minigolfu un tad devāmies uz laukumu. Piegājām pie pirmās bedrīdes un viss spēles celiņš bija nobērts ar akmeņiem - respektīvi - šie akmeņi nebija novākti. Uz šāda laukuma spēlēt nebija iespējams, tādēļ pirms spēles uzsākšanas mēs kā tādi sētnieki satīrijām laukumu un tad tikai sķām spēlēt. Tāpat arī nācās izraut nezāles, kuras bija uzaugušas uz citas bedrītes celiņa. Ja man nebūtu bijis bērns līdzi, kurš ļoti fanoja par izvēlēto izklaidi, es viennozīmīgi būtu gājusi atpakaļ pie apkalpojošā personāla un lamājusies. Tad jau labāk, lai vispār slēdz minigolfu, ja nespēj viņu uzturēt kārtībā.

A Aldis 21.04.2010

www.minigolfalaukums.lv Atpūta Rīgas centrā

E Eleonora 27.06.2010

Arī es tur biju, tiesa, pirms diezgan ilga laika, taču mani viss apmierināja - nebija, par ko sūdzēties.. :)