Kristus pasaulei - Sekta

Tur stāsts, par Kristus pasaulei. Es pats tur sāku iet 2018.gadā. Es sadraudzējos ar līgu no Madonas. Viņa kopā ar mani tur aizgājām. Sākumā mūzika bija normāla, un arī ta slavēšana, vienīgi man nepatika jencitis. Pēc dievkalpojuma gājām tuset, kā jau vajag ar draugiem. Tā es gāju, ka jau sāka apnikt tā pati mūzika, par dievu, vēl tas jencitis vienu to pašu runaja. Es daudz izdomaju, lai nebūtu jājiet, vai jāsatiekas, ar viņiem. Tad vienu svētdien bija iesvētīšanas dievkalpojums, kur tevi mūzikas pavadījumā tevi ar kaukadam eļām liek justies labāk, bet tur bija tā, ar rokas kustībam, pie galvas daudzi krita lejā un vēl kliedza vai raudāja, tas likās kā sekta, un mūzikas dziesma skanēja visu laiku tie Basi vēl, jau galva sāpēja gribējās iet prom. , bet paliku ilgāk, pēc tam labāk nebija kaukda eiforija tass viss. Runājām, pa mājas grupām. , pastāstīšu sīkāk. Tur vienu meiteni sauca līga no Purvciema. Tas notika trešdienas 19.00. Tur. Visi atnāk ar kaukadu cienastu un dzeramiem. Mēs pasezam un tad dziedam dziesmas un tad lūdz par katra slimībām. Tiek lasīta bībele. Tiek arī dota nauda. Viss būtu tur ok, ja viņa nebūtu tik aizkarošiem vārdiem nerunātu ar cilvēku un ne beigtu to visu farsu. Beigās tas slimības nepazūd. Tikai iestājas eiforija nekas cits. Vienu dienu publiski ieminējos, ka tā ir sekta, tad sākas, pats interesantākais, sāka man draudzet facebook, ka man ieliks manu vārdu un uzvārdu publiski, tas bija stulbi. Vēl ar mani pārtrauca kominicet visi draudzes cilvēki, ko pazīņu. Tas bija stulbi, tā ir sekta nekas cits.

Komentāri (6)

A Atrsn 15.09.2020

Paldies , ka padalījāties ar viedokli. Cik jums skolā bija latviešu valodā? Ļoti daudz gramatisku kļūdu. Tieši tā, jūš pareizi rakstāt tā ir sekta, kur interesants personāžs sludina kaut ko un vāc ziedojumus savai labklājībai, BMW utt. Cilvēki uzmanieties.

E Ed Jah 05.02.2021

Nevajag mācīt gramatiku, ja viņa pašam klibo. :DDD

A Atrsn 07.02.2021

nu vispār man nepieklibo gramatika, man viss ok ...

A Atrsn 08.02.2021

cik jābūt aprobežotam , lai ietu uz šitādu balagānu un vel ziedotu naudu ?

M MR.BOMA 27.03.2021

Paldies!Ticēšu vairāk cilvēku komentāriem,nevis sektantiem,kuri staigā pa origo,un vilina apmaldijušos cilvēkus,tik tiešām,savācot dažus faktus un,proti,gada horoskopa prognoze-man visu pateica-Esmu naivs un gandrīz uzķēros,un aizgāju.Paldies vēlreiz...

MR.BOMA.

A Atrsn 29.03.2021

Turaties tālāk no šīš izpriecu mājas. Un no Prieka vēsts arī, gleškisma vientiesīši bāžās virsū ar bukletiem un liek ziedot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes