www.sudzibas.lv Kristus pasaulei Krāpšana lielos apměros

Kristus pasaulei - Krāpšana lielos apměros

Labdien.Sāksim ar to ,ka runa ir par kristus pasaulei,Mārci Jencīti.

1.Mūzika ,kā arēna Rīga lielā skaļumā un tikai roka mūzika,nevis kauktas mierīgs.

2.Nauda nauda tur tiek uzsvars likts tikai uz maksāšanu neko citu.

3.Tur bībeles principi vispār netiek ievēroti.

4.Mājas grupas.Tāas tīrās šausmas ,ka tev ir kopā jālūdz ,par kaukādām bībeles tēmām,kas ir vadīdātaja izdomāts.Par velnu tur tiešām to piemin,es pats tur gāju.Atrodas Purciemā.Vadīdātāja vēl sāk kautko kliegt.Viņa vēl saka ,ka kristus pasaule ir svarīgāka,par darbu un cilvekiem ,kas tev apkārt.

5.Cilvēki drīkst tikties tikai ar trešo personu ,kas ir blakus.

6.Nedrīkst izlaist nevienu grupas tusiņu.

7.Visa dzīve kristus pasaulei aiziet.

8.Cilvēki patiešām krit lejā,kad notiek dziedināšanas dievkalpojums.

9.Dievkalpojumā visur apsargā kristus pasaulei cilvēki un vēro tevi ,kur tu dodies .

10.Tevi beigās aicina uz istabiņu ,kur tiec informēts ,kas ir pati kristus pasaulei un kas tur notiek.Viņi runā ,ka tāv nav sekta,ka tur viss notiek likumīgi.

11.Tev arī zvanis kristus pasaulei draugi un grupas vadītaji,kontrolēs vai tu esi bijis uz visiem dievkalpojumiem,mājas grupām.

Papildināts Patriks Pēcis 21.04.2021

Šī ir sekta.Cilvēki ir naivi,ka domā kristus pasaulei palīdzēs ar dziedināšanu.

Komentāri (17)

M Messiah 05.02.2021

Dieva nav un nekad nebija un sektās tiek tādi, kas to vēl nav apjēguši. Viss neizskaidrojamais cilvēka dzīvē slēpjas zemapziņā. Tās koncepcija pricipā atbilst izdomātajam "Dievam" , bet tā kā aizvēsturiskajos laikos cilvēki bija pārāk primitīvi, lai izprastu psiholoģijas būtību, viss tika norakstīts uz "Dievu". Cilvēks ir bara dzīvnieks. kas iekšēji pakļaujas savam bara vadonim, kuru viņš pats nevar pakļaut, kas ir kaut kur augšā. Kad cilvēks lūdzas Dievam, patiesībā viņš lūdzas savai zemapziņai, kas visu piefiksē cilvēka vēlmju plauktā, un tad zemapziņa agri vai vēlu noliks cilvēku uz pareizā ceļa sava mērķa sasniegšanai. Principā nav svarīgi, kam tu lūdzies, svarīgi, cik patiesi tu lūdzies, jo tas zemapziņai būs uzskatāmāk. Mācītāji pamatā ir psihologi, ir slikti un labi, ir tādi, kas izmanto daudzu cilvēku naivumu aiz mantkārības. Mūsdienās reliģija ir tik dziļi melos un tā ir tik izdevīga daudziem sliktiem cilvēkiem, ka viņi nekad neļaus patiesībai nākt gaismā, jo pasaulē ir vēl tik daudz naivu cilvēku, kurus var slaukt.

W wwoki 05.02.2021

Palasiet atsauksmes par Prieka vēsts, pilnīgi tas pats par Vilni Gleški. Zombēšana, naudas izspiešana, utt.
Šausmas. Kādai jābūt aprobežotībai, lai ietu uz tādu?

K Kāpurs3000 05.02.2021

Kā cilvēki parasti nonāk šādās iestādēs? Man ir aizdomas, ka šādām lietām tic cilvēki, kuri jau vairs netic saviem spēkiem un sāk meklēt pēdējos salmiņus/ cerības, kas viņiem varētu palīdzēt, tādējādi veci cilvēki, kuri nekad nav ticējuši nekādiem dieviem pēkšņi, kad saprot, ka ir slimi sāk mest krustus utt.

U uns 06.02.2021

Kontingents vispār tur dažāds, lielākoties jocīgi cilvēki, par adekvātiem grūti saukt te smejās, te runā nopietni.
Viņu sociālais stāvoklis slikts lielākajai daļai.

P Patriks Pēcis 06.02.2021

Kopa mes likvidesim to draudzi. 😊

B Beatrise Rozenberga 08.02.2021

trūcīgi daudz jo viņiem tiek mācīts, ja tu kalposi draudzē- dosi naudu tad dievs tevi svētīs ! tā viņi sāk dzīvot fantāziju pasaulē un zaudē kritisko domāšanu , saikni ar realitāti. TO sauc par "labklājības evaņģēliju" to sludIna prieka vēsts. Tam ar Jēzus Kristus evaņģēliju NAV NEKĀ KOPĪGA !

U uns 13.02.2021

Patrik, tā nav daraudze, bet gan sekta. Jā es ievēroju, ka tur daudz trūcīgo un tādi kam pat nav ko ēst mājās, bet viņu dzīvēs nekas nemainās, viņi ziedo un dzīvo tikpat slikti. Vienīgi Gleške ar ģimeni dzīvo labāk un labāk. Viņiem nav jāstrādā, uzkāpj uz skatuves pamurgo, bērni uzdzied dziesmas un viss nauda aploksnēs nāk. Absurds.

Pacco_al 14.02.2021

Nē sektu likvidēt ir ļoti grūti, kā šiem ķeras klāt tā sāk bļaut par ticības brīvību. Un kamēr nekas krimināls tur nenotiek, nekādu iespēju ar to cīnīties nav.

U uns 16.02.2021

te nav ticības brīvība, bet gan reliģiskais rekets.

H Haralds Austrins 20.04.2021

Ir pilnīgi skaidrs, ka šī melīgā skribelējuma autors ir gļēvs cilvēks. Godīgs cilvēks būtu rakstījis asavas pretenzijas ar savu vārdu un uzvārdu, bet meļi tā nedara. Arī visi komentētāji ir tik gļēvi, ka slēpjas aiz neīstiem vārdiem. Parasti godīgi cilvēki cīnās pret netaisnībām aizklāti, tāpēc ir skaidrs, ka šeit nevienam nevar ticēt. Draudze, neskatoties uz ļaunu cilvēku un lgbt atbalstītāju meliem turpina cilvēkus iepazīstināt ar Jēzu un evanģēliju. Fakti ir tādi, ka cilvēku dzīves mainās, aiziet atkarības un depersijas, ģimenes atjaunojas. Kas gan ir ķengas un meli salīdzinājumā ar izmainītu cilvēka dzīvi? Pretīgi lasīt šo ļaužu murgus, zinot, cik daudz draudzes locekļi ziedo savu laiku no savas dzīves, lai palīdzētu citiem. Šiem meļiem ,protams, tādas lietas nesaprast, viņi nav spējīgi aptvert, ko nozīmē palīdzēt otram, sniegt atbalstu, labu vārdu, savu laiku . Viņi visu mēra pēc savas nelietības mērauklas.

W wwoki 20.04.2021

tas ko tu te raksti ir skrebelējums.

H Haralds Austrins 21.04.2021

Aprunātāji,meļi un gļēvuļi. Kā var izdomāt tādus murgus? Bezkauņas.

J janitis78 06.09.2021

Protams Tev kā cenzūras cilvēkam no krāpnieku puses visi ir meļi. A Tu pasniedz informāciju sektā kas ir Hains Jāns? Patiesais labuma guvējs.

W wwoki 20.04.2021

šitie sektanti visi ir krāpnieki, Prieka Vēsts, Kristus Pasaulei, bāžās virsū ar 10 tiesas ziedošanu.

U uns 21.04.2021

turieties no viņiem pa gabalu

W wwoki 20.04.2021

zinu vienu cilvēku, kas īrēja dzīvesvietu pie Prieka Vēstī nozombētas sievietes, šī bijusi tik bezkaunīga, ka sakot parādi par komunālajiem un kas tur un liekot tik tam cilvekam visu samaksāt. Nu vai nav m.auka? Kā tā var?Pati neko diži strādāt negrib un vēl ziedo Gleškem 10 tiesu. Nu kas tā par mauc.ību?

U uns 21.04.2021

IR IR MA>UKA! Konkrēta. Ja prasa citiem savus parādus maksāt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes