www.sudzibas.lv Kristīnes Frizētava Kristīnes Frizētava

Kristīnes Frizētava - Kristīnes Frizētava

Pirmkārt, ierodoties uz procedūru man neviens īpaši nepievērsa uzmamību. Savā starpā darbinieces vēl runāja to, ka viņām nav attiecīgajai procedūrai nepieciešamais. No galda tika paņemts (šaubos vai sterelizēts) instruments procedūras veikšanai.
Procedūras laikā darbiniece bez atvainošanās atbildēja uz telefona zvanu.
Cenas neatbilst tam, kas norādīts cenrādī, mājas lapā. Samaksāju par procedūru 2x vairāk nekā par to biju plānojusi maksāt saskaņā ar cenrādi..
Un visam pa virsu, darbiniece frizētavas telpā aizsmēķēja cigareti (smēķēja ārā, tikai aizsmēķēja iekštelpās).

Un jā, visas pozitīvās atsauksmes mājas lapā brīnumainā kārtā ir ievietojis Kaspars Dziedātājs, katru reizi ar citu nickname'u, kas tā kā varētu būt īpašnieces Kristīnes Dziedātājas labs draugs...

Jāatzīst, ka ar procedūras gala rezultātu gan esmu apmierināta, tomēr arī citās salonfrizētavās esmu bijusi gan apmierināta, gan PAREIZI informēta par procedūras cenu, gan arī procedūras laikā jutusies ērti.

E

S Samantaa 28.06.2013

Diemžēl pievienojos, ka frizētavas pakalpojumi ir zem katras kritikas, tikai cenas gan kā salonā. Biju likt matos keratīnu, samaksāju 70 ls, ievēroju visus frizieres norādījumus, un pēc mazgāšanas, mati tādi paši, kā pirms keratīna ievietošanas. Gāju atpakaļ, parādīt, ka kaut kas tomēr nav izdevies, friziere ielika, kaut kādu ampulu un teica, ka nu gan būšot viss labi, un ko jūs domājat, pēc mazgāšanas, nekā, it kā keratīns nebūtu likt. Un friziere nejūtas vainīga, par to, ka sniegusi nekvalitatīvu pakalpojumu, bet man diemžēl mājās nauda neaug kokos. Tā kā NOTEIKTI neiesaku, izmatot šīs frizētavas pakalpojumus.