www.sudzibas.lv Kristīne Rutule Izsaku atzinību. Nesūdzos.

Kristīne Rutule - Izsaku atzinību. Nesūdzos.

Šoreiz negribu sūdzēties, bet gribu izteikt pateicību juristei Kristīnei Rutulei, taču neatradu citu ieteikumu lapu, kā tikai šo.

Viņu man ieteica draugs, kā ļoti labu juristu parādnieku lietās. Un tāda viņa arī ir. Visu ļoti vienkārši un saprotami man izstāstīja, iedziļinājās manā problēmā un deva noderīgus padomus. Iepriekš biju meklējis advokāta palīdzību. Un tas man par šausmīgu naudu uzrakstīja dokumentu uz vienas lapas, uz kuru banka pat nedeva atbildi. Pie Kristīnes es samaksāju aptuveni 1/5 no advokāta cenas, bet viņas sastādītais dokuments bija plašs un pamatots ar atsaucēm uz visādiem likumiem un citējumiem no spriedumiem. Pēc šīs vēstules mans kreditors uzreiz sāka rīkoties. Un šobrīd es un mana ģimene joprojām dzīvojam savā mājā.
Pa vidu man nomira mammīte. Arī par to Kristīnes kundze man sniedza ļoti noderīgu konsultāciju, un izskaidroja man visus jautājumus. Viņa mani aizsūtīja pie notāra, tas arī slavēja viņu un teica, ka viegli strādāt ar viņu.
Tagad pēc šīs juristes ieteikumu plānojam iet maksātnespēju un arī to mums kārtos viņa, jo nu jau ir kļuvusi par mūsu ģimenes juristu.
Cik zinu, viņa ir aizņemts jurists. Tomēr ceru, ka uz mani nedusmosies, ja rekomendēšu viņu arī citiem parādniekiem, kam bankas kāpj uz galvas.

D

A Ansis 1954 31.01.2014

Arī es vēlos publiski pateikties juristītei Kristīnei Rutules kundzei.
Viņa man palīdzēja situācijā, kad domāju, ka izejas vairs nav.
Kā juristi īpašumu strīdos viņu noteikti varu ieteikt.
Es lepojos, ka Latvijā ir šādi cilvēki, kas tiešām domā par palīdzēšanu otram, nevis par naudas kāšanu. Ne velti Rutules kundze bija nominēta Latvijas lepnumam 2013.gadā http://www.diena.lv/dienas-projekti/latvijas-lepnums/jaunumi/latvijas-lepnuma-2013-balvai-pieteiktie-cilveki-14038121

A ari skats no malas 31.01.2014

Lepojos

N Nelda 31.01.2014

Vēlos izteikt publisku atvainošanos attiecībā uz juristi Kristīni Rutuli un atsaucu savu apsūdzību.

P pateiciga kliente 25.02.2014

Saku paldies par gimenes glabsanu.
Biju pie juristes Kristines Rutules Jugla ar lugumu skirt manu laulibu. Nevareju sadzivot ar viru, stridejamies, sakas man veselibas problemas stresa del, nolemu skirties.
Draudzene ieteica "super sievieti Kristini Rutuli".
Bija smagi. Savas problemas vinai klastiju, kauns, bet vismaz 2-3 stundas.
Aiz manis bija divi klienti, kas sedeja koridori un glaudija kakus, kas laikam pieradusi pie klientiem (vilku lidzibas ar Usakova kakiem).
Bija loti neerti par situaciju un par aizkavesanu, bet sirds pilna. Virs tiesam bija nodarijis pari. Loti. Es jutos pazemota un nenoverteta.
Juriste mani uzklausija, sniedza konsultaciju par skirsanos, izstastija plusus un minusus, izstastija visas nianses un izmaksas.
Tacu tad man par lielu parsteigumu (atvainojos, gatavojos skirties pirmo reizi) juriste Kristine Rutule ta vieta, lai taisitu man skirsanas papirus un es vinai par to maksatu, ludza mums ar viru aiziet uz paru psihoterapiju. Nobrinijos, kads psihologs, bet pierunaju viru un abi aizgajam. Gajam nepilnu gadu.
Tagad esam kopa joprojam un esam meitinas gaidibas.
Zinu, ka musu laulibu saglaba psihologe, bet esmu pateiciga Kristinei Rutulei par ieteikumu un padomu. Ta vieta lai atri visu izbeigtu, vina mums ieteica pameginat cinities. Tas palidzeja. Kaut butu vairak tadu juristu, kas nevis grabj naudu, bet doma par saviem klientiem!
Es tiesam esmu loti pateiciga vinai par musu laulibas saglabasanu,

E ena2000 17.02.2015

Bijām ēnot juristi Kristīni Rutuli. Apbrīnojami viegla attieksme pret klientiem. Viņa prot klientiem visu izskaidrot tā, ka visi visu saprot. Pagājušā gadā arī ēnoju juristu. Visu dienu nevarēju sagaidīt beigas. Visu stāstīja profesionālā valodā, nepalika iespaids, ka klienti vispār kaut ko saprata. Bet te Kristīne Rutule pilnīgs pretstats. Mums bija interesanti.
Un vēl viņa ir ļoti laipna. Patīkama atmosfēra. Par šādu juristu es gribētu strādāt.
Paldies!