www.sudzibas.lv Kristine Puise Matu pieaudzesana

Kristine Puise - Matu pieaudzesana

Gribētos mazliet pasūdzēties par matu pieaudzēšanu. Bija sekojoši - nolēmu piaudzēt matiņus! Tā kā ar līdzekļiem šobrīd ir kā ir nolēmu meklēt intenetā lētākus variantus kā pieaudzē un tai pat laikā lai būtu smuki un normāli turas. Tad nu atradu meitene Kristīni Puiši... aizbraucu pie viņas. Skatos matiņi jau atrasti pat nezinot manu toni. labi nesaskan iisti ar m au tas nu tā to jau var piekrāsot. Pieliek matus nepilnas stundas laikā... tas jau šķita mazliet aizdomīgi...patiesiibaa mans mersbija pilns kad pirmoreiz izmazgaaju ... vini palika sausi un tadi tiesham drausmigi lai gan speciali iegajaadojs jau laikus sampunu un balzamu speciali pieaudzetajiem matiem. pec mazganas nolemu nopirkt masku pieaudzetajiem matiem un specialo suku jo domaju ka tas uzlabos staokli be nekaa!piedevaam mati jau pec nedelas kaudzem naca araa.. itkaa saprotu ka par mazaku naudinu nevar gaidit ka dbuus perfekti matini bet tomer kkadu cienu ari pret tiem kas nevar atlauties darvus matus. :( Loti zel ka sagribejas pasudzeties bet ribu lai varbt citi padoma pirms pieaude par letakaam naudinaam. iespejams ir ta verts piekrat vairaaak. profilakse man nav ko taisit jo nekaa no pieaudzetajiem nav palicis vnk jadomaa kur lai pieaudze pa jaunu vai kur nojemt. :( Takaa tiesam iesaku izvertet kur un ko darat

lai Jums veicas ;)

B BM 05.03.2010

Pieaudzēt smadzenes nemēģināji labāk?

H Hugo Djego 05.03.2010

Jā, tas saucas, ka skopais maksa 2x.

V vecāžurka 06.03.2010

Vispirms iemācies rakstīt un tad pieaudzē, ko vien vēlies...

S sana 06.03.2010

tas ir tapēc, ka nekvalitatīvi mati un kapsulas. Remy, Human hair mati izkrīt pēc nedēļas, labāk tiešām piekrāt nedaudz naudu un uzlikt piem., Stellina, Beuty hair, So.cap matiņus! un labi turēsies! protams arī no meistara atkarīgs.

I Inga 14.03.2010

Par cenu gan varu pasudzeties es ari pie vinas meisterites audzeju matus pa 50ls Un mati man ir ideaali un nekadus sampunus man nevejag (SPECIALOS) lietoju parastos un mati man ir skaisti !!!
Tas jau vairs nav no cenas, var ari iegrabties 200ls !! Tas ir atkarigs no meistera kads vinjs ir, jo man ta meitene perk matus labus bet pa darbu nejem lielu naudu ! (tas nav uz kapsulam un ari uz ssusanas ne)
Taka izverte situaciju nevis pec neaudas !! Agrak liku pie vieas citas meitenes vinja SUTIJA MATUS NE EBAY.com un tie mati bija ka mesls :D uz samaksaju es (150ls)

P pufa 14.03.2010

kāpēc jāraksta pamazināmā formā - matiņus? tā arī pasaki - kūsas!

M Meitene 11.06.2010

Ir jau vēl ļoti daudz meistaru, pie kuriem labāk nepieaudzēt, kaut vai tāpēc, ka iesmērē reāli ļoti sliktus matus, piemēram tāda frizierene Liāna, esot baigā meistariene un ar baigo pieredzi, pati arī sev visu laiku pieaudzējot matus, bet nu man kā pieaudzēja- nu es atvainojos, ok, es maksāju, nevis 150, bet 80 Ls, bet nu tad pasaki- pa 80 Ls pēc mazgāšanas tev būs mačalka nevis mati...bēdīgi, ka tādi, "tipa" frizieri un meistari pelna uz to, ka cilvēki šobrīd meklē pec iespējas lētāk..ok, ir lētāk, bet tad pasaki, kādas būs sekas produktam, kurš maksā lētāk, nevis tā- viss būs ok, nesāsi matiņus 4-5 mēnešus pec problēmām! Kā tad, tur jau pie labākas gribas nav ko nēsāt :( Tā ka neiekrītiet! Starpcitu, matiņi esot Stellina (es gan tā nedomāju) un par darbu ņem tikai 10 Ls! Labāk jau atrodiet pec atsauksmem tiešām labu meistaru, iekrājiet tos 150 Ls un pieaudzējiet normālus matus, ja jau tiešām gribas pašikot! Lai veicās!

M monta 11.08.2010

Jaa, zinu shito "meistari" - vina tagad nomainijusi telefona numuru un tagad centra strada, te vina ir:

NEIESAKU! Man vina skropstas sabojaja, visas viena chupa salimeja virsu :(

Q QuaQua 11.08.2010

Sviests jūs pašas lasat ko rakstat:D Maz naudiņas un tapēc meklēju kur lētāk:D bet ta taču nav maize bez tā var un vajag iztikt. Pretīgi paliek no jums, līķu matus pieaudzē un domā ka spicās dāmas:D LOSES

D Dzeina 23.10.2010

Tā KRISTĪNE PUIŠE man visas skropstas sačakarēja - visu vienā čupā salīmēja!!! Pa 40 min pieaudzeja :D NEIESAKU nevienam pie vinas iet !!!
Tagad vina dzivo Lacplesa iela 61, pie Avotu ielas krustijuma

P pokerFACE 25.10.2010

ŠITĀ KRISTĪNE REGULĀRI MAINA TELEFONA NUMURUS UN ARĪ DRAUGOS DZĒŠ ĀRĀ PROFILUS UN TAISA PA JAUNU, UZLIEKOT CITU VĀRDU!!
JO CITĀDI PALIKTU BEZ KLIENTIEM!!
UN TĀ VISI, KAS NEZIN UZĶERĀS!!

ESIET UZMANĪBAS MEITENES!!

VIŅA TAGAD STRĀDAJOT LĀČPLĒŠA IELĀ 61, STARP ČAKA UN AVOTU IELĀM!!

MELNIEM GARIEM MATIEM!!

O olesja 12.11.2010

Interesanti gan, Kristine liek skropstas, nagus, matus...

BET!!!
Vinas mamma naca pie manis likt matus :D

KAPEC vina nelika pie savas meitas?????????

Tas jau kau ko liecina...

š Šarlote 12.11.2010

Meitenīt, cik tev gadu? Varbūt, kad pieaugsi, iemācīsies rakstīt, sāksi pati pelnīt, tad arī nopirksi kvalitatīvu apmatojumu. Ātrāk tu savus ataudzēsi!

K klinta 23.11.2010

Taaadas mulkes Jus esat, , palasiet ko jus raxtiet! pie vinas eju jau 2gadus, , un varu teikt tikai to labako, , , skropstas liku 2x un turejas briniskigi un nekas netika sabojaats! nagiem reizem uzrodas kabatina, bet tas ari manas staigaasanas un darbiibu del! Palasot jusu komentaaros sasmieties var!

T tuksis 23.11.2010

tā tik zin, kā visus apd..ielikt bildes u.t.t.tjipa pašas bez grēkiem...

K kika 09.12.2010

Meitenes kā saka skopais maksā 2x. Es sev pieaudzēju pie vienas meisters matiņus par 100 Ls Us-tape. Nostaigāju ar tiem 7 mēnešus nelietojot nekādus seciālus šampunus un vēl pec tam pat pārdevu tos pārdevu par 15 Ls. Jo viņi bija bija loti labā stāvoklī neskatoties uz to, kas es viņus katru dienu iztaisnoju. T.k labāk samaksāt vairāk un staigāt ar skaistiem matiem.

P PulkvedisAlnis 09.12.2010

pieaudzēt matiņus - tas labi skan!

O olja 29.06.2011

Eta Kristina mne resnici izportila!!!
Na sms neotvetila i trubku tozhe nepodnemaet!!!

F fcuk 19.05.2013

TĀ TAK IR TĀ PATI !!!

KRISTINA DEIMON !!!
(īstajā vārdā KRISTĪNE PUIŠE kas Valmieras nakts klubā savulaik pa dejotaju strādāja. Kad vēl bija resna un BEZ silikona )

ŠĪ TAGAD ATKAL IR ATSĀKUSI SKROPSTAS AUDZĒT UN NU JAU PURVCIEMĀ... MEITENES UZMANĀS !!!