Kristīne Kide - Neatdod parādu

04.06.2014. Kristīne Kide nopirka SIA "Evarts" kapitāldaļas, un kļuva par šī uzņēmuma, un - vienlaicīgi - kafejnīcas Teikā īpašnieci. Tā kā jaunā sieviete liekās jauka un patīkama, ar mazu puisēnu un simpātisku vīrieti blakus, iedvesa uzticību. Uzņēmums tika pārrakstīts, slēdzot līgumu ar pēcapmaksu. Līdz 2014.gada septembrim Kristīne "baroja": ar solījumiem, uzaudzēja parādus par telpu nomu, līdz laikam saprata, ka kafejnīca neinteresē. Un, lai varētu uz šī pasākuma nopelnīt, pārdeva visu, kas bija kafejnīcas telpās, un par ko nebija nerēķinājusies ar bijušajiem kafejnīcas īpašniekiem. Palika parādā 2000,00 EUR, kā arī pie reizes pārdeva AS "Lācplēsis" īpašumu - izlejamā alus krānu un dzesētāju! Pēdējā e-pasta vēstule, kad Kristīne jau bija atmaskota, skanēja vienkārši: "Ja visu zini,ka stasti,ko tad man prasi..." Un viss. Divu gadu laikā ne ziņas, ne miņas, un 2 tūkstoši "aizmirsušies" dzīves jautrībās! Neuzticaties šai, šķiet, tik pozitīvajai, smaidīgajai, trauslajai meitenei! Viņa melos, stāstīs pasaciņas, bet finālā pazudīs bez pēdām, atstājot parādu un pilnīgi nievājošu attieksmi pret tiem, kuriem parādā! Neuzticaties šai meitenei!

N

J Jolanta Lapsane 15.11.2016

Policijā iesniegums ir uzrakstīts?