LV RU

Kristīne Belousova - Krāpšana

Novembrī sākam īrēt dzīvokļi Anniņmuižas bulvārī 41-171, Imantā. Uzreiz samaksājam par pirmo un pēdējo mēnešiem un depozītu. Kristina Belousova ( bijuša Loginova), tas dzīvokļa saimniece, kurā atrodas paša Lielbritānijā (vai vēl kaut kur ārzemes) pārrakstīja līgumu uz vienu gadu pa emailu. Visus pārskaitījums sūtījām caur banku.  Dzīvoklis bija ne paša labāka stāvokļa, bet mums solīja, ka viss būs sakārtots tuvākajā laikā. Bija jāmaina logus, par to Kristīne jau itkā sarunājusi ar saviem cilvēkiem. Nebija dažās lampas - bija vienkārši vadi izlīdamas no sienas. Kā arī vēlāk noskaidrojas jāmaina arī gultu, vannas istabas skapīšus un izlietni - viss bijā nepiemērotā lietošanai stāvokļa. Pašas sienas bija nesen krāsoti un uz pirmo skatienu viss ir ok, vienkārši nepabeigti kaut kādi sīkumi. Tā mēs domājam sakumā. Turklāt Kristīne steidzināja pieņemt lēmumu, itkā ir citi pretendenti uz šo dzīvokļi.    Pat galvenais protams bija logi, bet ar to sakas pirmie zvani - kaut ka aizkavējas, kaut ka pārnesas un tml. Mēs jau nevarējam gaidīt - jo ir auksti dzīvokļi novembrī ar lauztiem logiem.Galu galā bija kopā ar viņu risināts lai mums pašiem to visu jānokārto. Kad viss bija izpildīts, gan logi, gan gulta un lampas - par to tērējam savu laiku, saprotam, ka problēmas ar to nebeidzas. Pirms logu mainīšanas bija ļoti baigais kondensāts, pēc arī tas pats. Bija dažādi speciālisti - visi pateica, ka problēma ar ventilāciju. Kaimiņi arī pateica, ka ir tādas problēmas līdz vasarai. Tikai Kristīne turpina teikt - ka tādas problēmas nevar būt! Pārējiem logiem arī ir viss ļoti vecs un kad ir stiprais vējš un lietus (Latvijas tipiskais laiks tajos gadalaikos) viņi noplūst. Kā arī apnika tērēt savu laiku lai risināt šo dzīvokļa problēmas. Tāpēc nolēmām, ka negribam tur vairs neko darīt un dzīvot arī tāda dzīvoklī mums negribas.
Līgums mums bija uz vienu gadu. Kad pateicam par to Krīstinei, brīdinot pirms mēneša, ka rakstīts līguma, izrādās kā viņa negrib atdot naudu, ko mēs samaksājam, kā arī neatļāva mums dzīvot to mēnesi nemaksājot vēl. No viņas puses sakas draudi un svešu cilvēku staigāšana pie mums. Tādi rīkojumi loģiski nav likumīgi, bet protams dzīvot tur vēl mums un pašiem ne baigi gribas, tāpēc tomēr nodotam šo dzīvoklī itkā pilnvarotai personai Inetei Freimane, kurā ierodas kopa ar kaut kādu vīrieti, februārī. Depozīts un summa par pēdējo mēnesi vēl-projām nav atdoti mums. Šo lietu mēs risināsim caur tiesu. Visi maksājumi un čeki mums ir, kā arī visas sarakstes ar Kristīni. 
 Šo rakstu lai visus brīdināt - izvairīties no jebkādās sadarbības ar šo personu! Kristina Belousova (bijuša Loginova). Kā arī iespējami viņi līdzdalībnieci - Inete Freimane. Jo atrādu interesantu rakstu par viņiem abiem -  https://www.tvnet.lv/4745086/attistibas-finansu-institucija-altum-no-krapsanas-lieta-cietusa-piedzen-svesu-kreditu
Taisiet repost, lai brīdināt citus!

Se

Komentāri (2)

Dr DooM 24.02.2020

Ir aitas , ir cirpēji !

Kr Kristine0707 03.03.2020

Esmu dzivokla Riga Anninmuizas 41-171 Iziretaja.

Velos bridinat visus dzivoklu ipasniekus. Sis paris Jelena Saveleva dzimusi 14.10.93 dzimusi ar viru staiga no dzivokla uz dzivokli Riga un izveloties iret sev dargus dzivoklus no sakuma samaksajot ires maksu ieiet dzivokli un sak meklet iemeslus lai ires maksu samazinatu vai nemaksatu vispar.
Talak notikumi attistas ka vini pieprasa mainit mebeles labot dazadas lietas ko itka “ no sakuma nav ieverojusi” kaut gan dzivoklis bija apskatits vairakas reizes.
Pec vinu luguma pirmajaa menesi par pilnu menesa ires maksu tika no manas puses iegadatas jaunas mebeles kaa arii logi.
Tas vinus tomer neapmierinaja.
Talak seko dzivokla ipashnieka biedesana ar VID un visadam citam iestadem un pieprasisana samazinat ires maksu kaut gan nav isti skaidrs uz kada pamata.

Beigu beigas shie jaunie cilveki izlemj dzivokli padzivot pa velti jo visi “ draudi” un sudzibas nedeva vajadzigo viniem rezultatu samazinat ires maksu par 150Eur men:-)

Maksa tika sanemta tikai pa pirmo, pedejo menesi ( ligums tika slegts uz gadu) un depozits. Ar otro ires menesi tika partraukti maksat komunalie maksajumi un ires maksajumi.
Tikai pec pirmstiesas bridinajuma izsniegsanas shis jaukais paritis manu ipasumu tomer izlema atstat. Shobrid aiz viniem vel ir nenomaksati paradi un so lietu es sniegshu tiesa.
Man arii ir zinams ka ieprieksejos iziretajos ipasumos bija lidzigas problemas.
Sie cilveki izmanto irnieku tiesibu aizsardzibu savos krapnieciskajos nolukos!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes